Tesis ve İş Gücü Yönetimi

Sorunsuz Erişim Kontrolü

Uçtan Uca Erişim Kontrolü ile Kullanıcı Deneyimini Güçlendirin
Tamamıyla özelleştirilebilir uçtan uca biyometrik tabanlı erişim kontrolü, kolay yapılandırma, donanım bağımsız çalışabilme, merkezi veri yönetimi ve raporlama olanakları sağlayan uçtan uca bulut temelli çözümdür. Yüksek doğruluk oranı, arama hızı ve düşük hata oranı ile yapay zekâ destekli teknolojileri içermektedir. Video gözetiminden anomali tespitine, geçiş kapılarından dijital personel kimlik kartlarına ve temassız erişim kontrol ünitelerine kadar kompakt teknoloji ve çözüm bütünüdür.

BEOGS ABC ve BEOGS Easy Pass’e entegre edilen biyometrik tarayıcılar, HOLISTIKA aracılığıyla saniyeler içerisinde hem yerinde hem de merkezi sorgu seçeneklerinde hızlı ve kesin kimlik doğrulaması sağlar.

BEOGS EasyPass, çoklu biyometri (parmak, yüz, iris) kimlik kartları için akıllı kart okuyucu, pasaport okuyucu veya qr kod okuyucu kullanarak kullanışlı güvenlik kontrolü sunar. Üst düzey güvenlik gerektiren durumlarda BEOGS ABC önerilir.

Yapay Zekâ Tabanlı Veri Analizi ve İçerik Platformu alışveriş merkezleri, okullar, laboratuvarlar, özel ve kamu kuruluşları için video tabanlı güvenlik sistemi sağlar ve ilgili kişileri, nesneleri ve davranışları tespit eder.

Çalışanları, ziyaretçileri, araçları, plakaları, nesneleri veya olayları; sayma ve sınıflandırma yoluyla işletmelerin kontrolünü, uyarı sistemleri ve çoklu biyometri ile güvenliği artırmayı sağlar.

PYUZ Snapface ve Yapay Zekâ Tabanlı Veri Analizi ve İçerik Platformu, gerçek zamanlı video yayınlarından yüz tanıma işlemini gerçekleştirebilir, VIP listesi ve kara liste oluşturabilir ve izinli bireyleri tanımlayabilir. Veri Odaklı Yapay Zeka Platformu anomalileri, şüpheli davranışları ve acil durumları tespit etmek için objeleri ve insanları tanımlar.

DIP – Dijital Kimlik Platformu kayıt işlemlerini uzaktan gerçekleştirerek kolaylaştırırken, dijital personel ve ziyaretçi kartlarının oluşturulmasını sağlar.

PARS, verilen izinler doğrultusunda personel ve ziyaretçileri tanıyarak geçiş kontrolünü sağlar. Bina ve arazide, kısacası geçiş kontrol sisteminin ihtiyaç duyulduğu her yerde LAN, WAN, Wi-Fi ya da offline mod aracılığıyla geçiş kontrolü sağlanabilir.

Pars – Personel Erişim Radar Sistemi, LS Serisi parmak izi okuyucu ve GK-01 Parmak İzi kontrol Ünitesi üzerinden parmak ve avuç izlerini tararken, OPTIKA – Dual Iris Scanner üzerinden iris tarama işlemlerini gerçekleştirir. PARS aynı zamanda KS-01 üzerinden yüz ve iskeletten oluşan tam kapsamlı bir biyometrik erişim sistemi özelliğine de sahiptir.

Güvenilirliği Kanıtlanmış Teknoloji

Erişim noktalarındaki problemleri önlemek için NIST – FRVT onaylı yüz tanıma teknolojisi.

Kolay Biyometrik Tanımlama

Son kullanıcıdan merkeze kadar olan tüm bileşenleri kapsar: canlı tarayıcılar, istasyonlar, e-kapılar, erişim kontrol üniteleri, kriminal araştırma araç ve gereçleri, çekirdek ABIS ve uygulama yazılımları.

Sorunsuz Modüler Entegrasyon

Çözüm mimarisi, veri tabanı ve fonksiyonalite seçimleri esnekliği aracılığı ile güçlü ve kolay adapte edilebilir multi-biyometrik çözüm ve kullanım çözümleri.

Biyometrik İş Gücü ve Ziyaretçi Yönetimi

Yapay Zekâ Destekli Teknoloji Güvenli ve Kullanışlı Çözümler
İş yerinde üretkenliği geliştirmek için genel aktivite izleme, zaman ve katılım takibi, sorunsuz erişim kontrolü, dijital personel ve ziyaretçi kimlikleri, personel koruyucu ekipman algılama gibi özellikler. Biyometrik rota ve konum takibi, uzaktan doğrulama gibi özellikleri kullanarak iş verimliliğini artırma imkânı.

Çalışma alanlarını yapay zekâ ile güçlendirilmiş yüz ve obje tanımlama özellikleriyle çalışan güvenliğini, zaman yönetimini ve erişim kontrolünü sağlayabilme imkânı.

Anaokullarında, okullarda, hastanelerde, fabrikalarda, tesislerde ziyaretçi ve personel hareketliliğini takip ederek, tehlikeli olabilecek potansiyel durumların önüne geçebilme.

Basılı kimlik kartları ve defter imzalama gibi yöntemleri kullanmadan, ziyaretçi yönetimini sağlayabilmek. DIP – Dijital Kimlik Platformunun modern, uygun maliyetli, platform tabanlı çözümleri ile tek bir özçekim aracılığı ile dijital rozet oluşturabilmek.

DIP’in uzaktan müşteri edinimi çözümü aracılığıyla özçekim tanıma, canlılık tespiti ve belge doğrulama özellikleri ile yeni işe alım faaliyetlerini yürütebilme imkânı. DIP kontrolü, doğrulama durumu ve KYC raporları aracılığıyla uygun olmayan başvuruları önceden eleyebilmek.

Herhangi bir endüstriyel kaza veya acil durum olması durumunda DDIP aracılığıyla kaybolan ya da zarar gören çalışan sayısını kolayca belirleyebilme imkânı.

DDIP ile kazaları en aza indirmek ve verimliliği artırmak için maske, baret, gözlük gibi kişisel koruyucu ekipmanları tespit ederek, tesisin güvenlik uygulamalarına karşı sağladığı uyumluluğu tespit edebilme.

DDIP ile insanların hareketlerini tespit ederek, aşırı kalabalık olabilecek alanları önceden tahmin edebilme.

DDIP yüz, obje ve metin katmanları araç, plaka ve çalışan kimliğini tanımlama konusunda kapsamlı bir çözüm olup, park alanlarının ya da tesislerin giriş çıkış kontrolü ile entegre ederek kullanabilme imkânı.

BEOGS EasyPass çoklu biyometrik (parmak, yüz, iris), akıllı kart okuyucu veya QR kod okuyucu kullanarak kullanışlı, kendi kendini işleyen erişim kontrolü.

DIP aracılığı ile sağlanan yüz tanıma ve lokasyon tespiti ile çalışanların ofis dışında da çalıştığının takibi.

Kâğıt Kullanımı ve Maliyetlerde Azalma

Veri toplama ve ziyaretçi işlemlerini dijital olarak hızlı ve verimli hale getirerek evrak işlerinin ve kimlik kartı masraflarını azaltılması.

Kolay Biyometrik Tanımlama

Bağımlılık olmaksızın son kullanıcıdan merkezi bileşenlere (canlı tarayıcılar, istasyonlar, e-kapılar, erişim kontrol üniteleri, kriminal araştırma araç ve gereçleri, çekirdek ABIS ve uygulama yazılımları) kadar tüm katmanlarda.

Multi-Model Yetkinlik

Parmak izi, avuç izi, yüz, iris ve ayak izi doğrulama ve tanımlama işlemlerini destekleyen çözüm.

Hassas Noktalar için Video Analizi

Yapay Zekâ Destekli Video Analizi
Kalabalık alanlar çeşitli sıkıntılara oldukça açıktır. Manuel kimlik kontrolü, yüzlerce hatta binlerce kişi üzerinde yasaklı madde tespiti, güvenlik görevlisi sayısında artışa gidilerek gerçekleştirilemez. Binaları, kamusal veya özel alanları ve kalabalık alanları korumak için yapay zekâ çözümleri kullanarak nesneleri, etkinlikleri tespit etmek ve video akışları üzerinden daha efektif bir şekilde takip edebilme imkanı.

Drone ve mobese kameraları aracılığıyla DDIP’in yüz ve obje tanıma katmanını kullanarak video takibini geliştirirken, objeleri, tehlikeleri ve şüpheli eylemleri hızlı ve doğru bir şekilde tespit edebilme.

Belirli bir bölgede unutulan ya da terk edilen, havaalanlarında ya da tren istasyonlarında izin verilmeyen objeleri sokak kameraları ile tespit edebilme.

Bir alan içerisinde izin verilen kalabalık limitleri üzerine çıkıldığının kontrolü. Aynı zamanda kara liste ile takip edilenlerin, istenmeyen ziyaretçilerin tanımlanması için PYUZ çözümü ile izleme listelerinin oluşturulabilmesi.

DDIP ile beklenmeyen araç duraksamalarını, araç plakalarını, çeşitli anomalileri ve tehlikeli durumları tespit edebilme imkânı.

DDIP ve PYUZ Snapface içerisinde bulunan benzerlik arama aracı ile insanların, objelerin, araçların kolay bir şekilde yerlerini tespit edebilme.

PYUZ ile kaybolan insanları bulabilme, arananları tespit edebilme.

Özelleştirilebilir analitik gösterge paneli ve önceden hazırlanmış dedektörler aracılığıyla kamerada görünen insanları, silahları, çantaları ya da arabaları, kısacası talep edilen her şeyi tespit edebilme.

Kanıtlanmış Teknoloji

NIST - FRVT sertifikalı, yüksek kalitede yüz tespiti, tanıma ve tanılama da dahil olmak üzere cinsiyet, duygu ve yaş gibi demografik bilgileri ekleme imkânı.

Yüksek Performanslı Algoritma

Canlı video yayınlarında ve görsellerde saniyeler içerisinde 50 milyona kadar yüz karşılaştırabilme potansiyeli sağlar. Algoritma, mobil ve gömülü olmak üzere her türlü platform için uygun olarak tasarlanmıştır.

Çeviklik ve Genişletilebilirlik

Herhangi bir kameradan, donanımdan ya da yapay zekâ modelinden bağımsız olarak çalışabilme yetisi olan donanım bağımsız teknoloji.

Daha Fazla Bilgi için Broşürü İndirin.