×
YÜZ TANIMA

Papilon yüz tarayıcıları insan yüzünde, yüzden fazla ayırt edici nokta belirleyerek, ister fotoğraf ister canlı görüntüden yüz tanıması yapabilir. Papilon tarayıcılarının referans aldığı nokta sayısı, sektördeki ortalama yüz tarayıcılarınınkinden çok daha fazladır. Bu durum, Papilon tarayıcılarının maske, gözlük, aksesuar, bıyık ve sakal gibi unsurlar tarafından yanıltılmasının önüne geçerek isabetlilik anlamında Papilon tarayıcılarını üstün kılar.

fk-2t

FK-2T, çok fonksiyonlu bir biyometrik fotoğraflama istasyonudur. İstasyon, aynı düzenekte birleştirilmiş üç parçadan meydana gelir. Fotoğraf standı, ideal parlaklık ve doğru ışıklandırma sağlamak üzere yerleştirilmiş altta ve üstte yer alan LED ışıklandırma tablaları ve 110 ile 180 santimetre arasında ayarlanabilir boy ölçer ile donatılmıştır.

fk-3

PAPILON FK-3, bilgisayara bağlı çalışan web kamerası ile aydınlatma ekipmanının temel parçalarını oluşturduğu, hafif ve portatif bir cihazdır. Cihaz, kişilerin biyometrik fotoğraflarını çekmeye ve ayırt edici özellikleri kayıt altına almaya yarayan çift poz türü sayesinde, kişi kartlarında kullanılacak görsellerin yüksek kaliteli olmasını sağlar.

 

ilgili yazılımlarımız

Papilon yüz tanıma sistemleri, yüksek isabetliliğe sahip yüz tarayıcılarımızın arkasındaki yazılım, gerçek zamanlı yüz tanıma ve yüz iskeleti analizi gibi pek çok teknolojiyi kapsar ve güvenlik, reklamcılık, ticaret ve kullanıcı analizi gibi pek çok alanda kullanılabilir. Görüntü arşivine kaydedilmiş yüzleri, fotoğraf veya gerçek zamanlı alınan yüz görüntüleriyle karşılaştıran sistemimiz, iskelet ve yüz yapısındaki ayırt edici özellikleri karşılaştırarak isabetli eşleştirmeler yapar.

PYUZ

PYUZ

PYUZ, fotoğraflar arası karşılaştırma yaparak kimlik tespitine imkan veren bir sistemdir.
Daha fazla bilgi için

SNAPFACE

SNAPFACE

Papilon SnapFace, gerçek zamanlı görüntülerdeki yüzleri tanıyarak kişi teşhisi yapan bir uygulamadır.
Daha fazla bilgi için

CELEBRITY HUNT

CELEBRITY HUNT

Celebrity Hunting, Papilon teknolojilerinin eğlence sektöründe ve kullanılması ve günlük hayatı daha kolay ve keyifli hale getirmesi için atılan adımlardan yalnızca biri.
Daha fazla bilgi için

KLIM-3D

KLIM-3D

Üç boyutlu bir eşkal modelleme sistemi olan KLIM 3D, soruşturma süreçlerinde, görgü tanıklarının olaya dair anıları kaybolmadan faillerin tespitine yardımcı olur.
Daha fazla bilgi için

FACE SDK

FACE SDK

Papilon Face SDK, gerçek zamanlı yüz tanımaya yönelik bir yazılımdır. Face SDK, bir görüntü karesi ve video sekansındaki her bir yüzü tanır, ayırt eder ve eşzamanlı olarak görüntü arşivindeki diğer yüzlerle karşılaştırır.
Daha fazla bilgi için

MASKE TESPİT SİSTEMİ

MASKE TESPİT SİSTEMİ

Papilon maske tespit sistemi, halk sağlığının korunması için alınan önlemlere uyulup uyulmadığını tespit eden ve otoriteleri bilgilendiren bir yazılımdır.
Daha fazla bilgi için