×

YÜZ TANIMA

Papilon yüz tanıma sistemleri, yüksek isabetliliğe sahip yüz tarayıcılarımızın arkasındaki yazılım, gerçek zamanlı yüz tanıma ve yüz iskeleti analizi gibi pek çok teknolojiyi kapsar ve güvenlik, reklamcılık, ticaret ve kullanıcı analizi gibi pek çok alanda kullanılabilir. Görüntü arşivine kaydedilmiş yüzleri, fotoğraf veya gerçek zamanlı alınan yüz görüntüleriyle karşılaştıran sistemimiz, iskelet ve yüz yapısındaki ayırt edici özellikleri karşılaştırarak isabetli eşleştirmeler yapar.

PYUZ, fotoğraflar arası karşılaştırma yaparak kimlik tespitine imkan veren bir sistemdir.

yüz tanıma
Programmer hands on keyboard, network security

snapface

Papilon SnapFace, gerçek zamanlı görüntülerdeki yüzleri tanıyarak kişi teşhisi yapan bir uygulamadır. SnapFace, güvenlik kameraları ile entegre çalışabilir veya ayrı bir kamera eşliğinde kullanılabilir.

Celebrity Hunting, Papilon teknolojilerinin eğlence sektöründe ve kullanılması ve günlük hayatı daha kolay ve keyifli hale getirmesi için atılan adımlardan yalnızca biri.

Screenshot_8

KLIM 3D

Üç boyutlu bir eşkal modelleme sistemi olan KLIM 3D, soruşturma süreçlerinde, görgü tanıklarının olaya dair anıları kaybolmadan faillerin tespitine yardımcı olur. Tek bir olaya ait birden fazla eşkal oluşturabilir.

Papilon Face SDK, gerçek zamanlı yüz tanımaya yönelik bir yazılımdır. Geçiş kontrol ve kimlik doğrulama ünitelerinde kullanılabilen Face SDK, bir görüntü karesi ve video sekansındaki her bir yüzü tanır, ayırt eder ve eşzamanlı olarak görüntü arşivindeki diğer yüzlerle karşılaştırır.

Papilon Maske Tespit Sistemi Geçiş Güvenliği

MASKE TESPİT SİSTEMİ

Papilon maske tespit sistemi, maske kullanmanın zorunlu olduğu alan ve durumlarda, halk sağlığının korunması için alınan önlemlere uyulup uyulmadığını tespit eden ve otoriteleri bilgilendiren bir yazılımdır.

ilgili donanımlarımız

Papilon yüz tarayıcıları insan yüzünde, yüzden fazla ayırt edici nokta belirleyerek, ister fotoğraf ister canlı görüntüden yüz tanıması yapabilir. Papilon tarayıcılarının referans aldığı nokta sayısı, sektördeki ortalama yüz tarayıcılarınınkinden çok daha fazladır. Bu durum, Papilon tarayıcılarının maske, gözlük, aksesuar, bıyık ve sakal gibi unsurlar tarafından yanıltılmasının önüne geçerek isabetlilik anlamında Papilon tarayıcılarını üstün kılar.

 

FK-2T

Biyometrik Fotoğraf İstasyonu

FK-2T

Biyometrik Fotoğraf İstasyonu
Daha fazla bilgi için

FK-3

Biyometrik Fotograf İstasyonu