SSS

SSS2018-09-28T11:40:36+00:00

Sıkça Sorulan Sorular

Global Kamu Güvenliği

Biyometrik Güvenlik Sistemleri

Otomatik Avuç içi ve Parmak izi Teşhis Sistemleri

Uluslararası Kimlik Yönetimi

Biyometrik Entegre Otomatik Geçiş Sistemleri

Yüz Tanıma Sistemleri

Irıs Tanıma Sistemleri

Kriminal Labarotuvar ve Saha Çözümleri

Balistik Sistemler

Güvenlik ihtiyacının öneminin gittiktçe arttığı günümüzde, Kişilerin kopyalanması ya da taklit edilmesi imkansız olan parmakizi, iris ve yüz hatları gibi biyometrik unsurların hem kişi güvenliği hem de toplum güvenliği alanında kullanılması günlük hayatı kolaylaştırmak, kimlik hırsızlığı ve suç tespiti gibi konularda daha doğru ve güvenilir sonuçlar vermektedir. Bu sebeple, biyometrik güvenlik uygulamaları gün geçtikçe daha fazla önem kazanmaktadır.

Yeni ürün ve sistem geliştirmek, Mevcut ürün ve sistemler için yeni kullanım alanları bulmak, üretim tekniklerinde geliştirmeler yapmak, rekabet gücümüzü arttırmaya yönelik çalışmalarda bulunmak, verimliliği arttırmak ve maliyetleri düşürmek başlıca AR-GE ilkelerimizdir.

AR-GE merkezi kapsamında nitelikli araştırmacıların şirket bünyesine katılması, üniversite araştırma merkezleri ve enstitülerden Papilon AR-GE projelerinde ortak çalışmalar yürütülmesi, personelin bilimsel olarak akademik araştırma ve eğitime yönlendirilmesi ve lisansüstü eğitime teşvik edilmesi, ulusal ve uluslararası projelerle AR-GE’yi sürdürülebilir ve global hale getirmek politikamızın temellerini oluşturmaktadır. Şirketimizin toplam gelirinin %25’i AR-GE çalışmalarına yönlendirilmektedir.

Yürütülen tüm faaliyetlerde Bilgi Güvenliği Yönetim Sisteminin üç temel öğesinin sürekliliğini sağlamak:

Gizlilik: Önem taşıyan bilgilere yetkisiz erişimlerin önlenmesi,

Bütünlük: Bilginin doğruluk ve bütünlüğünün sağlandığının gösterilmesi,

Erişebilirlik: Yetkisi olanların gerektiği hallerde bilgiye ulaşılabilirliğinin gösterilmesi.

Etik değerlere, yasa ve yönetmeliklere uygun olarak;Şeffaf, Eşit ve Katılımcı Yönetim anlayışı ile çalışanlarımızı süreçlerimize dahil etmek. Çalışmalarımızda müşteri odaklı yaklaşımı esas almak, gelişim odaklı projeler üreterek, her bir çalışanımızın Katma Değer Yaratan çalışan olmasını sağlamak, başlıca IK ilkelerimizdir.

Ürün ve sistemlerimizi güçlü mühendislik kadromuz ve bilgi birikimimizle yerli olarak üretiyor ve geliştiriyoruz.

Kanunen belirtilen süre 2 yıl olup, müşteri sözleşmelerine göre garanti süreleri belirlenmektedir.

Sistemlerimiz bir kez kurulduktan sonra ömür boyu lisans süresine sahiptir. Belirli bir süre sonra lisans yenileme gerektirmez, bu sayede çözümlerimizden uzun yıllar fayda sağlayabilirsiniz.

Sistem ve donanımlarımız, ileri teknoloji algoritmalarımız sayesinde, kolayca mevcut sistemlere entegre edilebiliyor.

Yasa ve yönetmeliklerle belirlenen standartları uygulamak, çevreyi korumak ,  doğal kaynakları verimli kullanmak oluşabilecek atıkları kontrol altında tutmak politikamızdır. Buna göre;

1-Geri dönüşüm, geri kazanım ve yeniden kullanıma önem vermekteyiz.

2-Doğal kaynak kullanımını azaltmak ve mümkün olduğunca tekrar kullanılabilir ve geri dönüştürülebilir materyallerin tüketimine yönelmekteyiz.

Papilon Savunma, Türkiye’nin başkenti Ankara, Tandoğan’daki yerleşkesinde faaliyet göstermektedir. Açık adresimiz: Mebusevleri Mah., Ergin Sk., No: 9, Çankaya / Ankara, Turkey

İletişim bilgilerimizden bizimle hızlıca iletişime geçebilir, proje alanınıza göre en uygun iş geliştiricimizle görüşebilirsiniz.