Papilon Savunma’nın Çözümleri Irak’ta Denendi

Papilon Savunma, Iraklı hükümet yetkilileri, araştırmacılar ve uzmanların bir araya geldiği 2. Uluslararası Irak Adli Bilimler ve Adli Tıp Konferansı’nda gerçekleştirdiği “workshop”la ilgililere güvenlik çözümlerini ve sistemlerini birebir deneyimleme fırsatı tanıdı.

Irak ve komşu ülkelerdeki adli bilimler ile ilgili kurumlar arası ilişkilerin geliştirilmesi amacıyla 6-7 Aralık’ta Bağdat’ta düzenlenen etkinliğe Al-Nahrain Üniversitesi DNA Araştırma Geliştirme Merkezi tarafından davet edilen Papilon, etkinliğin ilk gününde gerçekleştirdiği workshopta tüm sistem ve cihazlarını tanıtmasıyla dikkati çekti.

Al-Nahrain Üniversitesi rektörü tarafından konuşmacı olarak davet edildiği için etkinlikteki tek katılım ve teşekkür sertifikasını alan Papilon yönetim kurulu başkanımız, gördükleri ilgiden çok memnun olduklarını dile getirdi.

Yönetim kurulu başkanımız, etkinliğin ikinci gününde “Nasıl daha fazla suç çözeriz? & Cihazdan sisteme bütüncül yaklaşım” konulu konuşmasında Papilon’un üstün teknolojisini ve farkını anlatma fırsatı elde ettiğini ifade ederek, şunları söyledi:
“Herkes gördü ki, Papilon, suçluların parmak izini (APFIS) ve yüzünü (POLYFACE) tanıyan sistemleri ile faili meçhul olayların ortadan kaldırılması için sunulabilecek en iyi çözümleri ortaya koyuyor. Papilon Savunma’yı diğer firmalardan ayıran çok önemli iki fark var. Bunlardan birincisi, çok yönlü entegre çözümler sunuyor olması. Sistemlerimiz birbirine o kadar iyi adapte edilir şekilde tasarlanıyor ki, suçluları teşhis etme oranı diğer sistemlere göre neredeyse iki kat fazla. İkincisi ise, ileri teknolojiyi en iyi şekilde kullanması. Papilon, biyometrik ve balistik uzmanından, yazılım geliştirme uzmanına; ARGE ekibinden, iş geliştirme uzmanına kadar teknolojiyi çok iyi takip eden, zeki ve çalışkan bir ekiple en iyisini üretene kadar çalışıyor. Bu anlamda ilgili sektörlerde yer alan Iraklı dostlarımızla buluştuğumuz bu etkinlikte yer almaktan büyük memnuniyet duyuyoruz.”

Paylaş:

İlgili Gönderiler

Bir Cevap Yazın