Papilon Heyeti Maldivler’de

Papilon Haberler Malidives

Özel bir davetle Maldivler’i ziyaret eden Papilon heyeti, ülkedeki üst düzey yöneticilerle ve güvenlik kurumlarıyla görüşerek onlara Papilon’un üstün teknolojik ürünlerini tanıtma ve kendileriyle görüş alışverişinde bulunma imkanı buldu.

Şirketimiz hakkında genel bilgiler sonrası detaylı ürün ve sistem tanıtımlarına ek olarak bazı cihaz ve sistemlerin uygulamalı olarak tanıtıldığı toplantılar oldukça verimli geçti. Tanıtılan üstün teknolojik ürünler ve otomatik parmak izi tanıma sistemi APFIS başta olmak üzere yüz tanıma, iris tanıma ve balistik tespit sistemlerinin sabit ve mobil uygulamalarını yakından tanıma fırsatı bulan yetkililer Türkiye’de ve dünyanın değişik yerlerinde başarıyla çalışan bu sistemler hakkında aldıkları bilgilerin kendileri için yol gösterici örnekler ve tecrübeler içerdiğini ifade ettiler.

Papilon’un Türkiye’de dünyanın en büyük merkezi biyometrik sistemini işletiyor olmasından oldukça etkilenen Maldivler yetkilileri, her ne kadar nüfus ve yüzölçümü olarak çok küçük bir ülke olsalar da 1.200 adadan oluşan ülkelerinde güvenliği artırmak için bu tür gelişmiş sistemlere ihtiyaç duyulduğunu belirttiler.

Paylaş:

İlgili Gönderiler

Bir Cevap Yazın