×

Güvenliğinizi sağlamak için önünüzdeki tek engel inşaatı beklemek olmasın!

Sınırlar bu kadar hızla ortadan kalkarken, güvenlik bu kadar hızla önem kazanırken her noktaya hizmet vermek için bina inşa etmek mümkün değil. Hizmet sınır tanımaz, beklemez. Özellikle de konu güvenlikse ihtiyaç ne zaman nerede ise orada olmak ve karşılamak gerek.

Bütçenizi tuğlaya değil teknolojiye ayırın!

Her zaman her yerde, güvenli, hızlı ve kaliteli hizmet sunmak için en son biyometrik teknolojilerden oluşan Mobil Biyometri Merkezini geliştirdik. İhtiyacınıza göre farklı biyometrik teknolojilerin de kolayca entegre edilebildiği Papilon E&I Vehicle, bir kişinin biyometrik kayıt sürecinin tamamını içinde gerçekleştirilebilecek şekilde tasarlandı.

Hem parmak izi hem de iris tanıma yeteneğine sahip E&I Vehicle’da son teknoloji Papilon tarayıcıları ile her yaştan kişinin kaydını alıyoruz. Yetişkinlerde kişinin çevirerek ve düz basım parmak izlerini FBI sertifikalı yerli Papilon LS4421 on parmak izi tarayıcımızla alıp Papilon Biyometrik Fotoğraflama İstasyonunda biyometrik fotoğraflarını çekerek demografik bilgileri ile birlikte kayıt ediyoruz. 14 yaş altı çocuklar için ise Papilon Zirkon iris tarayıcımızı kullanarak kayıt işlemini gerçekleştiriyoruz.

Kayıt yapılırken aynı zamanda tüm sistemdeki verilerle de biyometrik sorgulamayı başlatıyor ve kişinin kriminal geçmişini kontrol ediyoruz,

bu işlem 10 MİLYON kayıtta sadece 7 saniye sürüyor.

Tüm işlemlerin tamamlanmasının ardından ülke politikası ve uygulamalarına göre kimlik veya başka bir doküman kullanımına gerek duymadan diğer işlemlere geçmenizi sağlıyoruz.

Papilon Mobil Biyometri Merkezi
Papilon Mobil Biyometri Merkezi
Papilon Mobil Biyometri Merkezi
Papilon Mobil Biyometri Merkezi
Papilon Mobil Biyometri Merkezi

Zamanınız gerçekten değerli! Bu yüzden ne bir binanın inşaasını ne bir sistemin kurulumunu ne de bir kişi sorgusunun yapılmasını günlerce, aylarca beklemenize gerek yok. Papilon Mobil Biyometri Merkezi ile

yer ve zaman bağımsız güvenlik hizmetinin farkını yaşayabilirsiniz.