×

PAPILON SAVUNMA

Organizasyon Şeması

Papilon Savunma, liderlik yapısına dayalı bir organizasyon şemasına sahiptir. Liderlerimizin vizyonları ve çalışma disiplinleri sayesinde biyometrik güvenlik ve biyometri güvenliği alanında uzmanlaşmış, ülkesinde öncü, uluslararası pazarda katılımcı ve sektörüne yön veren bir yüksek teknoloji firmasıdır.

Papilon Savunma

Yönetim Kurulu

Murat Kerimoğlu

Yönetim Kurulu başkanı

Ahmet Çağrı Demirtaş

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Dr. Doğan Demir

Yönetim Kurulu Üyesi

Feyza Arda

Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi

Handan Duray

Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi

Papilon Savunma

Liderlik Kadrosu

Dr. Doğan Demir

Üst Liderler Lideri
Genel Müdürümüz Doğan Demir, on dokuz yıllık sektör tecrübesiyle Papilon'a katkıda bulunuyor ve "Bilimsel düşüncenin gelenek haline geldiği bir kültür, umut ışıklarının sürekli yanmasını sağlar. İhtiyacımız olan umut ise, peşinde koştuğumuz “nasıl” çevresinde şekilleniyor. İşte bu, tam olarak bizim kültürümüzdür." prensibini benimseyerek bilimsellik, umut ve sürdürülebilir bir üretkenliğin harmanı bir kurum kültürü oluşturmaya çalışıyor.

Banu Altay

Teknik Üst Lideri
Teknik ekip liderimiz Banu Altay, çeyrek asrı aşkın deneyimiyle Papilon'a katkıda bulunuyor. "Mühendislik, beceri ve kuramsal bilginin kesişimidir. Kendimizi bu kesişimde doğru konumlandırmak, mühendisçe düşünmek, mühendisçe anlamak; kuramda var olmayanı üretme cesaretimizi ve becerimizi besler. Böylece alanımızın kimyasını ve ilerleyişini değiştirme şansı buluruz." mottosuyla hareket ederek, genç mühendislerimize sorunlara çözümsel çerçeveden yaklaşmayı, hangi bilgiyi nasıl ve nerede kullanacağını bilmeyi; hedefe ulaşmak için eldeki olanakları en akılcı, en uygun, en ekonomik ve en verimli biçimde kullanabilmeyi öğretiyor.

Ayda Soyay

İş Geliştirme Üst Lideri
İş Geliştirme Üst Liderimiz Ayda Soyay, çeyrek asra yaklaşan deneyimini Papilon'un yararına sunuyor. "Hızlı gitmek niyetindeysen yalnız yürü, yok olabildiğince uzağa gitmek istiyorsan yoldaş ara." prensibiyle hareket eden Soyay, Papilon'un geleceğine dair idealist bir vizyonu iş hamlelerinin temeline yerleştiriyor ve bu düşün tüm ekip arkadaşları tarafından paylaşıldığına emin olmak için çalışıyor.

Ahmet Çağrı Demirtaş

Kaynaklar Üst Lideri
Finans ve Yatırımcı İlişkileri Liderimiz Çağrı Demirtaş, on üç yıllık deneyimini Papilon'un hizmetine sunuyor. "Yatırım yapaken, Roma İmparatorluğunun bir günde kurulmadığını, trade ederken ise Hiroşima ve Nagazaki'nin bir günde yerle bir olduğunu unutma." prensibini benimseyen Demirtaş, çalışmalarını sabır ve strateji doğrultusunda biçimlendiriyor.

Papilon Savunma