Irak Savunmasına Yön Verenler Papilon Etkinliğinde Buluştu

Irak Savunmasına Yön Verenler Papilon Etkinliğinde Buluştu
Irak Savunmasına Yön Verenler Papilon Etkinliğinde Buluştu

Papilon, Irak Kriminal Daire Başkanlığı’nın daveti üzerine Bağdat’ta gerçekleştirdiği etkinlikte, Iraklı savunma yetkilileriyle bir araya geldi. Bir gün süren etkinliğe iç işleri bakanı müsteşarı, kriminal daire genel başkanı, üst düzey emniyet mensupları, bomba ve kriminal uzmanları, sınır güvenlik yetkilileri, iç işleri bakanlığı enformasyon yetkilileri ve diğer illerin kriminal daire başkanları katıldı.
Etkinlikte, Papilon tarafından verilen öğle yemeğinde ikili görüşme fırsatı yakalanırken, Papilon Savunma Yönetim Kurulu Başkanı’nın konuşmasıyla, Papilon’un savunma sektöründe ulaştığı gelişmişlik aktarıldı. Papilon’un sektöre getirdiği bakış açısını sistemler üzerinden anlatan konuşmanın ardından, cihazlar demo çalışması ile tanıtıldı.

Sektörün çok sayıda paydaşıyla aynı anda bir arada olmanın çok önemli olduğunu dile getiren yönetim kurulu başkanımız, “Savunma ile ilgili ürünlerin tekil kullanımıyla yeterli verimi almanın mümkün olmadığını dünyaya anlatmak istiyoruz. Çünkü bu bizim vizyonumuz ve sektördeki gücümüzü buradan alıyoruz. Bu nedenle birbirine bağlı, kolaylıkla adapte edilebilecek şekilde geliştirilen ürün ve sistemlerimizi sektörün tüm ilgilileriyle aynı anda paylaşabileceğimiz bu ortama zemin hazırladığı için Irak Kriminal Daire Başkanlığı’na teşekkür ederiz” dedi.

Paylaş:

İlgili Gönderiler

Bir Cevap Yazın