Irak Kurmayları Dünya’nın En Hızlı ve En Yüksek Doğruluğa Sahip Biyometrik Sistemleriyle Tanıştılar

>>>>, Papilon Savunma>>Irak Kurmayları Dünya’nın En Hızlı ve En Yüksek Doğruluğa Sahip Biyometrik Sistemleriyle Tanıştılar

Irak Kriminal Daire Başkanı, Parmak İzi Bölüm Başkanı ve Olay Yeri İnceleme Bölüm Başkanı’ndan oluşan heyet 24-29 Eylül arasında merkez ofisimize 6 günlük komşuyla güvenlik işbirliğine yönelik önemli bir ziyarette bulundu. Temel amaç Türkiye’de üretimi yapılan en güncel teknolojiye sahip biyometrik kişi güvenlik cihaz ve tespitleri olan bu ziyarette saha incelemeleri, gerçek vakalarda kullanılan tecrübeler ilgili kolluk güçleriyle yapılan ziyaretler ve devamında temel üretim yöntemleri ele alındı.

Irak Emniyet Heyeti Papilon Savunma Merkez Ofisini Ziyaret Etti

Ziyaret boyunca, kuruluşumuzun tarihi, faaliyet alanı ve Ar&Ge çalışmalarıyla birlikte video analiz, sanal gerçeklik ve balistik sistemlerimiz tanıtıldı. Tanıtımı yapılan ürünlerin Türkiye sathında gerçek çalışma performansları hakkında bilgi edinildi.

Irak kurmayları, ülke iç güvenlik sistemlerini yenilemek ve gelişmiş kişi tespit sistemlerinin kullanıma alınmasına yönelik teknoloji değişimini de içerebilecek kapsamlı bir çalışma programı sonrasında kapanış toplantısı yaptı.

Leave A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.