×
GÜVENLİK İZLEME SİSTEMİ

• Papilon Güvenlik İzleme Sistemi

(isim tamlaması): Papilon’un yüksek kaliteli görüntü alan video kameraları ve video kayıt sunucusundan oluşan görüntülü güvenlik sistemi.

Güvenlik İzleme Sistemi Nedir?

Papilon güvenlik izleme sistemi, alışveriş merkezleri, işyerleri, okullar, özel kuruluşlar, devlet daireleri gibi pek çok alanda güvenlik denetimi yapmak için tasarlanmış bir izleme sistemidir. Sistem, onu piyasadaki standart güvenlik kamera kurulumlarından ve sistemlerinden ayıran özelliklerle donatılmıştır.

Papilon Güvenlik İzleme Sistemi Nasıl Çalışır?

Hareket ve ışık dedektörleri sayesinde Papilon güvenlik izleme sistemi komuta gerek kalmadan, otomatik kayda girer. Kameranın kadrajına hareket eden bir obje ve canlı girdiği veya ışık koşulları değiştiği anda kayıt başlar. Bu sayede izlenen alana dair hiçbir detay kaçırılmaz. Ayrıca, Papilon güvenlik izleme sistemi sesli kayıt özelliği sayesinde sistemin kurulu olduğu mekandaki sesleri de toplar ve kaydeder. Daha sonra, arşivden görüntü oynatmak istediğinizde, görüntüyü yine orijinal sesle birlikte oynanır. Bu sayede, görüntünün arka planını anlayabilir ve seyrettiğiniz şeye dair bütünlüklü bir fikir sahibi olabilirsiniz.

Neden Papilon Güvenlik İzleme Sistemi?

1- Kesintisiz Kayıt

Papilon güvenlik izleme sistemi, yirmi dört saat kesintisiz video kaydı yapabilecek ve eşzamanlı olarak aldığı görüntüyü arşivleyebilecek şekilde tasarlanmıştır.

PAPILON Teknoloji
Güvenlik İzleme Sistemi

2- UPS Güç Birimleri

Kesintisiz güç birimleri sayesinde Papilon güvenlik izleme sistemi, elektriğin kesilmesi halinde dört saat, alternatif bir güç kaynağına ihtiyaç duymadan, kayıt yapmayı sürdürür.

3- Tek Ekranda 12 Kare

Papilon görüntü izleme sistemi bir ekranda on iki kameradan alınan görüntüyü yönetebilir.

Güvenlik İzleme Sistemi
Güvenlik İzleme Sistemi

4- Değişebilir Sistem Büyüklüğü

Gerekli bant genişliği ve sunucu kapasitesi sağlandığı takdirde Papilon güvenlik izleme oldukça esnek ve genişletilebilir bir sistem deneyimi sunar. Bu sayede, ek binalarınız, yeni ofisleriniz ve büyüyen güvenlik ihtiyacınız için her biri ayrı ayrı kontrol edilen birden fazla sisteme ve sürekli bir kurulum telaşına maruz kalmadan, Papilon güvenlik izlemeyi kapasitesini artırarak kullanabilirsiniz.

5- Otomatik Onarım

Sistemin çalışabilirliği belli aralıklarla ve otomatik kontrol edilir. Bunun yanı sıra, sistem hata ve çalışma aksaması halinde kendini otomatik onarır.

Güvenlik İzleme Sistemi

6- Yetkisiz Erişime Karşı Koruma

Papilon güvenlik izleme sistemi, yalnızca erişim izni verilen IP adresleri tarafından kullanılabilir. IP filtrelemeye ek olarak, yetkilendirilmiş kullanıcılar sisteme belirledikleri ve yalnız kendilerine ait şifrelerle erişirler. Bu da, toplanan görsel verinin güvende olduğu anlamına gelir.

Papilon Güvenlik İzleme Sistemi Nerede Kullanılır?

Papilon Güvenlik İzleme Sistemi;

  • Avukatlar, iddia makamları ve hakimlerce mahkemede kriminal olaylara dair delil sunma ve değerlendirmede,
  • Özel kurumlar ve kamu kuruluşları tarafından kurum içi güvenliğin sağlanmasında,
  • Alışveriş merkezlerinde halkın gönül rahatlığı ile eğlenmesini sağlamak ve kalabalığın doğurabileceği risklerin önüne geçmek için,
  • Okullarda öğrencilerin güvenliğini sağlamak ve yabancıların girişini engellemek adına,
  • Hastanelerde özellikle yatan hastaların ve sinirsel yapılarında hasar olan hastaların takibi ve güvenliğini sağlamada,
  • Huzurevlerinde sakinlerin güvenliğinin sağlanmasında,

kullanılır.

DAHA FAZLA KULLANIM ALANI İÇİN

Nükleer Santral Güvenliği

NÜKLEER FELAKET KABUSLARI GÖRMEMENİZ İÇİN SİZİ KORUYORUZ!

Stadyum Güvenliği

“GÜVENLİ STADYUM, ADİL SPOR, TEMİZ TARAFTAR”
STADYUM GÜVENLİĞİ

E-Gate Havalanı Güvenliği

Bütüncül Bir Biyometrik Entegre Otomatik Geçiş Sistemi Ile Konsept Hayata Geçirildi!

Papilon Güvenlik İzleme Sistemine Ne Zaman İhtiyaç Duyarsınız?

Özellikle mahkemelerde sunulan görsel delilin sesten mahrum olması, güvenilir sonuçlara varmak isteyen hukukçuları ve tarafları zor durumda bırakabilmektedir. Dolayısıyla mağdur olabileceğiniz ve mağduriyetinizi ispatlamakta zorlanacağınız durumlardan korunmak için Papilon güvenlik izleme sistemine ihtiyaç duyarsınız. Özellikle mücevherat gibi değerli ve hırsızlık ve gasp gibi suçların hedefi olabilecek ürünlerin satışını yapıyorsanız, geleceğimizin teminatı çocuklarımızın huzurlu ve güvenli bir ortamda büyümelerini hedefliyorsanız, sürekli takip ve yardıma ihtiyaç duyan hasta ve yaşlıların gözetimini kolaylaştırmak istiyorsanız Papilon güvenlik izleme sistemi yanınızda. Ayrıca, işyerinizde personel davranışını izlemek ve düzenlemek ve profesyonellikten emin olmak istediğinizde de Papilon güvenlik izleme sistemine ihtiyaç duyarsınız.

Papilon Güvenlik İzleme Sistemini Kim Kullanabilir?

Sistem, kurulum sonrası operatöre ihtiyaç olmaksızın çalışır. Bununla beraber, geçmişe dönük kayıtların tekrar izlenmesi veya sistem dışına aktarılması gibi görevler, ilgili kurumların güvenlik personeli tarafından yapılabilir.

Güvenlik İzleme Sistemi

ÖZELLİKLERİ

Görüş alanı içerisindeki ögeleri kaydetme ve alarm gönderme yeteneğine sahip hareket ve ışık dedektörleri ile görüş alanı ve alanın duyarlılığını ayarlayabilme

Web arayüzünden gerçek zamanlı video çekimlerini ve kapalı devre kamera görüntüsü arşivlerini izleyebilme

Hareket algılayıcıdan gelen bir sinyalle video penceresinin otomatik olarak devreye sokulması

Kaydı geri sarabilme

AVANTAJLARI

Linux ve Windows işletim sistemleri
Kaydın gerçek sesiyle tekrar oynatılması
Açık olan video penceresinden video arşivlerine kolay erişim
Çok pencereli ekran (10-20 video penceresi aynı anda gösterilir)
Video penceresini büyütme ve masaüstünde serbestçe hareket ettirme

DİĞER GEÇİŞ KONTROL ÜRÜNLERİMİZ

BEOGS

Biyometrik Entegre Otomatik Geçiş Sistemi

BEOGS

Biyometrik Entegre Otomatik Geçiş Sistemi
Daha fazla bilgi için

PLAKA TANIMA

Biyometrik Entegre Plaka Tanıma Geçiş Sistemi

PLAKA TANIMA

Biyometrik Entegre Plaka Tanıma Geçiş Sistemi
Daha fazla bilgi için

ACCESS RADAR

Geçiş ve Devamlılık Kontrol Sistemi

ACCESS RADAR

Geçiş ve Devamlılık Kontrol Sistemi
Daha fazla bilgi için