×
GEÇİŞ KONTROL

Sınır kapıları, piyasada satışı ve dağıtımı yasak olan ve özel malzemelerle yapılan deneylerin yönetildiği ve ilaç firmalarının formüllerinin bulunduğu laboratuvarlar, nükleer santraller, müzeler, gizli belgelerin saklandığı devlet arşivleri, hastanelerdeki pek çok ünite yalnızca erişim izni bulunan personel tarafından ziyaret edilebilmektedir.

Bunlara ek olarak bazı işyerleri, personel devamlılığını belgelemek adına erişim kontrol sistemlerine başvurmaktadırlar. Buralarda çalışan personelin giriş ve çıkışlarını geleneksel yöntemlerle kontrol etmek hem bilgi dağınıklığına hem de güvenlik zafiyetine sebebiyet verebilir. Bu yüzden giriş-çıkış verisini elektronik veri tabanlarında düzenlenmiş biçimde saklamak hem erişim takibini kolaylaştırır hem de toplanan bilginin kolaylıkla kategorize edilmesini sağlar. 

beogs

BEOGS temelde belge doğrulama, parmak izi okuyucusu, yüz görüntüsü alma ve iskelet analizi yapmaya yarayan modüllerden oluşur ve iç ve dış hatlar girişlerine e-kapı olarak kurulur.

 

biyometrik entegre plaka tanıma geçiş sistemi

Papilon plaka tanıma sistemi, plaka teşhisinde sektörde yaygın olarak kullanılan ve harf ve rakam tanımaya yönelik optik karakter tanıma sistemleri yerine yapay zekadan faydalanır. Bu durum, Papilon’un plaka tanıma sistemini muadillerine kıyasla çok daha isabetli ve güvenilir kılar. Yaygın sistemlerde belli rakam ve harf dizileri tanındıktan sonra geçiş sağlanır. Bu durum sahte veya değiştirilmiş plakaların veya araçtan bağımsız plakaların sistemi yanıltmasını kolaylaştırır.

Papılon Güvenlik İzleme Sistemi

Papilon güvenlik izleme sistemi, alışveriş merkezleri, işyerleri, okullar, özel kuruluşlar, devlet daireleri gibi pek çok alanda güvenlik denetimi yapmak için tasarlanmış bir izleme sistemidir. Sistem, onu piyasadaki standart güvenlik kamera kurulumlarından ve sistemlerinden ayıran özelliklerle donatılmıştır.

Güvenlik İzleme Sistemi
Papilon PARS

Access radar

AR-GE merkezleri, teknoloji çağının hazine odaları olarak düşünülebilir. Buralarda üretilen teknolojiler, ülkelere küresel finansal rekabette ciddi avantajlar sağlayabilir Bu değer, her ülkedeki AR-GE merkezlerine kamu kurumlarınca destek verilmesinin önünü açar.