×

Parmak izi

Papilon canlı parmak izi tarayıcıları, parmak izi alma ve sorgulama amacıyla tasarlanmıştır. Farklı ihtiyaçlara yönelik çeşitli tasarım ve yetenekleri mevcuttur. Darbelere dayanıklı tasarımı sayesinde saha içi ve dışı kullanıma uygundur. Çok yüksek/düşük sıcaklıkta ve yoğun nem altında çalışabilir.

Papilon ls4421

LS-4421

Parmak İzi Tarayıcı

LS- 4421

Parmak İzi Tarayıcı
Daha fazla bilgi için

LS-1101

On Parmak ve Avuç İzi Tarayıcı

LS - 1101

On Parmak ve Avuç İzi Tarayıcı
Daha fazla bilgi için

LS-01

Tek Parmak İzi Tarayıcı

LS - 01

Tek Parmak İzi Tarayıcı
Daha fazla bilgi için

LS-11

On Parmak İzi Tarayıcı

LS - 11

On Parmak İzi Tarayıcı
Daha fazla bilgi için
mt01_0004

Mobil

Sınır kapıları, göçmen büroları, mülteci kampları, olay yerleri, trafik… Kargaşanın, kalabalığın ve çözümlere duyulan acil ihtiyacın profesyonelleri zorladığı ve hata yapma riskini artırdığı mekanlar. Üstelik ortam koşulları, geleneksel yöntemlerin verimliliğini ciddi ölçüde azaltıyor. Papilon’un mobil çözümleri tam da bu problemlerle baş etmek üzere tasarlandı. Ergonomik yapıları, hafif tasarımları ve sahada oluşabilecek her ihtiyaca cevap verebilecek zengin içerikleri ile bu modüller, kamu kuruluşlarından güvenlik birimlerine kadar, pek çok oluşumun ihtiyaçlarına cevap veriyor. Papilon mobil üniteler, kimlik tespiti ve sorgulamasından, kişi ve fotoğraf kaydına ve on parmak kartı oluşturmaya kadar pek çok zorlu işin altından kolaylıkla kalkıyor.

MT-01

Taşınabilir Biyometrik Kimlik Terminali

MT-01

Taşınabilir Biyometrik Kimlik Terminali
Daha fazla bilgi için

MT-06

Taşınabilir Biyometrik Kimlik Terminali

MT-06

Taşınabilir Biyometrik Kimlik Terminali
Daha fazla bilgi için

MT-07

Taşınabilir Biyometrik Kimlik Terminali

MT-07

Mobil Biyometrik Kimlik Terminali
Daha fazla bilgi için
Papilon M

M

Taşınabilir İş İstasyonu

M

Taşınabilir İş İstasyonu
Daha fazla bilgi için

M-SLIM

Taşınabilir İş İstasyonu

FK-2T M

Mobil Biyometrik Fotograf İstasyonu

GEÇİŞ KONTROL

İki adımlı doğrulamanın norm haline geldiği günümüzde, kritik merkezlerin, özel kuruluşların ve yönetim birimlerinin korunumu için birden fazla teknolojiden yararlanmak tedbir değil ihtiyaç. Papilon geçiş kontrol sistemleri, turnikeler ve otomatik kapılar gibi daha geleneksel teknolojilerle yeni nesil biyometrik teknolojileri birleştirerek ve gerektiğinde birden fazla biyometrik sistemden yararlanarak, yüksek teknoloji güvenlik çözümleri sunuyor. Papilon’un geçiş kontrol sistemleri, personel devamlılığı kontrolünden, erişim kısıtlamaya kadar pek çok amaca hizmet ediyor. Papilon çözümlerinin esnekliği, yeni birleşimlere ve çoklu güvenliğe dair özgün çözümlere de kapı açıyor.

İris

ZIRKON’ dan alınan irislerin sayısallaştırıldığı ve kategorilendirildiği veri setinden meydana gelen sistem, yer kaplamayan ve kullanımı kolay, bağımsız bir erişim kontrol ünitesidir. Hareketli başlık sayesinde farklı boylardaki kişilerin iris taraması için son derece ergonomiktir. Sistem, sesli yönergelerle kullanıcıya yardımcı olur. Gözler tarama için doğru konumda bulundukları anda cihaz iris görüntüsünü yakalar ve sayısallaştırır, daha sonra veri setinde karşılaştırır ve erişim izni verir. Tüm bu işlem iki saniyeden az sürer.

 

Yüz

Papilon yüz tarayıcıları insan yüzünde, yüzden fazla ayırt edici nokta belirleyerek, ister fotoğraf ister canlı görüntüden yüz tanıması yapabilir. Papilon tarayıcılarının referans aldığı nokta sayısı, sektördeki ortalama yüz tarayıcılarınınkinden çok daha fazladır. Bu durum, Papilon tarayıcılarının maske, gözlük, aksesuar, bıyık ve sakal gibi unsurlar tarafından yanıltılmasının önüne geçerek isabetlilik anlamında Papilon tarayıcılarını üstün kılar.

 

Papilon FK3

FK-2T

Biyometrik Fotoğraf İstasyonu

FK-2T

Biyometrik Fotoğraf İstasyonu
Daha fazla bilgi için

FK-3

Biyometrik Fotograf İstasyonu
Papilon Persee

sANAL GERÇEKLİK

PAPILON’un sanal gerçeklik uygulamaları ve gözlüğü ile başka dünyaların kapılarını aralayın! Şömine başlarında anlatılan masallardaki karakterlere, heyecan verici öykülerin kahramanlarına dönüşmeniz ve başka bşr zamanı yaşamanız PAPILON Sanal Gerçeklik sistemleri ile mümkün. PAPILON’un Sanal Gerçeklik sistemlerinin yazılımsal ve donanımsal her bir parçası, üç temel unsur göz önünde bulundurularak üretilmiştir; kontrol, gerçeklik ve doğallık.

 

bALİSTİK

Mermi kovanları, suçun esas tanıklarıdır. Mermi kovanlarının incelenmesi, ateşli silahlarla işlenen suçlarda, kullanılan silahın türüne, merminin hangi uzaklıktan ateşlendiğine, nasıl bir yüzeye çarptığına, hangi açı ve yönden işaretlendiğine dair, suçun aydınlatılmasında kilit rol oynayan değerli bilgiler verir. Fakat tüm bu analizlerin balistik uzmanlarınca manuel olarak yapılması, zaman kaybına, davaların soğumasına, veya suçluların adaletten kaçmasına sebebiyet verebilmektedir. Bu ciddi sonuçların önlenmesi için tasarlanan Papilon’un balistik çözümleri, tüm bu değerlendirmeleri çok daha kısa sürede ve uzman isabetliliğinde yapar. Bununla birlikte sistemlerimiz, yapılan değerlendirmelerin uzmanlarca kontrolüne izin vererek teknolojinin hızı ve insanın yorumlama kabiliyetinin ideal bir bileşimini sunar.

Papilon Ayak İzi Tarayıcı

AYAK İZİ

Papilon, ayak izi tarayıcıları güvenliğinizin takipçisi. Yenidoğan ünitelerindeki bebeklerin takibinden zanlı tespitine kadar, güvenliğin her adımında Papilon ayak izi tarayıcıları yanınızda. Papilon ayak izi tarayıcıları, zanlıları ayak izinden teşhis etmekten, bebek ayak izlerini ebeveyn bilgisiyle eşleştirerek aile huzuru ve güvenliğini güvence altına almaya kadar pek çok görevi yerine getirebilir. 

YETİŞKİN AYAK İZİ

YETİŞKİN AYAK İZİ

Daha fazla bilgi için

BEBEK AYAK İZİ

BEBEK AYAK İZİ

Daha fazla bilgi için

KRİMİNAL

Suçlu detayda gizlidir. Bununla birlikte insan gözü, olay yerlerinde bırakılan delil niteliğindeki izler ve nesnelerin gizlediği pek çok detayı çıplak gözle ve doğal ışık koşulları altında ayırt edemeyebilir. Bu gerçekten yola çıkan Papilon, toplanan delillerin detayları vurgulayan pek çok konumda ve aydınlatma koşulunda incelenmesine  ve fotoğraflanmasına imkan veren donanımlar üretti. Bu donanımlar sayesinde, toz ve kaldırma bantlarının vurgulamakta yetersiz kaldığı detaylar açığa çıkarılarak pek çok olay hızlı ve kolay bir biçimde sonuçlandırılabiliyor.