GÜVENLİ GEÇİŞ, HİÇ BU KADAR DOĞRU ve HIZLI OLMAMIŞTI!

Olay yeri incelemelerinde delil bulmak için ilk olarak şüphelinin parmak izi aranır, çünkü parmak izi %99.9 doğruluk oranıyla en güvenilir biyometrik verilerden biridir.

Güvenlik nedeniyle geçiş yetkilendirilmesi yapılan yerlerde giriş ve çıkışlarının kontrol altına alınması amacıyla kurulan Çoklu Biyometrik Turnike Geçiş Sistemleri ekstra güvenliğe ihtiyaç duyulan açık ya da kapalı alanlarda hem parmak izi hem de iristen sorgu yapabilme yeteneğine sahiptir.

  • Sistem içerisinde %99.9 doğruluk oranına sahip Papilon parmak izi tarayıcısı,

  • “neredeyse sıfır” olan FAR ve FRR oranlarıyla Papilon Zirkon iris cihazı ile geçişlerde çift güvenlik kontrolüne sahip çoklu biyometrik geçiş sistemidir.

Multimodal Biyometrik Turnike
Turnike İris Tanıma

Kapalı veya açık alanlarda hızlı, güvenli geçiş ve erişim imkânı ile hem online hem offline çalışabilme özelliği sayesinde sürekli kullanıma hazır, uçlarda verinin tutulmaması nedeniyle kişisel veri güvenliğine hassas, hijyen bir o kadar da mahreme saygılı, çocuk dostu bir kullanıma sahip, hızlı, sürekli gelişmeye açık, kullanışlı, avantajlı geçiş sistemidir.

Özel ve kamu işletmelerdeki çalışma düzeninin sürekliliğini sağlaması, zaman ve emek kaybını önlemesi, güvenliğe katkıda bulunması, verimliliğin artması, doğru ve kesin bilgi elde edilmesi sistemin kazanımlarıdır.