AKILLI BANKACILIK İŞLEMLERİ. AKILLI KARARLAR.

Daha güvenli finansal bankacılık işlemleri için talep arttıkça, biyometri teknolojilerinin bankacılıkta kullanılma oranı da artmaktadır. Özel hesaplara iris kontrolü ile ulaşmak, sisteme parmak izi doğrulaması ile ya da yüz tanıma ile giriş yapmak bireylerin gündelik yaşamında yer almaya başladı. Papilonun bankalar ve finansal pazarlara yönelik oluşturduğu kimlik çözümleri hem bu kurumlara hem de müşterilerinin finansal işlemlerini daha iyi yönetebilmelerine imkan verir. Dijital kimlik tespiti ile bankacılık ve biyometrinin birleşimi, süreçleri güvenli ve kullanışlı bir şekilde süreçlerin kontrol edilmesini sağlar.

Papilon bankalar ve finansal kuruluşların isteğine özel tasarlanmış kimlik doğrulama sistemlerini yaratır, uygular ve sürdürür. Bu sistemler mobil ya da sabit olarak parmak izi, iris, yüz ya da multi model biyometrik uygulamalar ile kullanılır.

Gerçek zamanlı internet ödemeleri, dijital biyometrik doğrulama, biyometrik kimlik döngüsü genel olarak kilit çözümlerimizi oluşturmaktadır.

SAHTE KİMLİĞİN ÜSTESİNDEN GELİN

Çalıntı, e-bankacılık sektöründe en çok endişe duyulan konu. Biyometrik doğrulamalarla yapılan bankacılık işlemleri çalıntı kimlik olasılığını, yanlış doğrulamaları ve genel olarak tüm yetkisiz(onaylanmayan) işlemleri minimize eder.