Justice Public Safety

GÜVENLİĞİ EN ÜST SEVİYEYE TAŞIYORUZ.

Kamu güvenliğinde güvenilir bir geçmişi olan Papilon Savunma, kolluk kuvvetlerine şüpheli şahısların kimlik tespit süreçlerini yönetmede APFIS – tamamen yerli üretim olan parmak ve avuç izi teşhis sistemi- kullanarak yardımcı olur. Papilon saha kuvvetlerinin karşılacağı  potansiyel zorlukları engellemek ve kamu güvenliğini arttırmak için ve  hızlı ve doğru sonuçlar elde eder. Papilonun bu bağlamda çalışma yöntemi, tekrar eden suçları ciddi bir oranda azaltır, dahası saha operasyonlarının da verimliliğini arttırır.

Adalet & Kamu Güvenliği

Papilonun sektördeki en önemli güçlü yanlarından biri biyometride değişen yüksek teknolojilere ayak uydurabilmek ve sistem bileşenlerini bu değişikliklere istinaden güncelleyip özelleştirebilmektir.

Papilon bir üretici ya da sistem entegratöründen daha ötesidir; müşterilerine cezai soruşturma sürecinde yardım ve eşlik eder, bu sebeple kolluk kuvvetleri ile oluşturulan bu güvenlik işbirliği çok dayanıklı ve uzun süreli olur.

Biyometri uzmanlığı ile sektörel saha deneyiminin birleşimi Papilon’u son yıllarda çok önemli bir pozisyona getirdi.

  • Yazılım için kendi dosya yönetim sistemimizi (no sql), tescilli yazılımımızla, uygulamalarımız ve sağlayıcılarımızla kullanıyoruz.