×
SNAPFACE

• SnapFace

(nom): Application de reconnaissance faciale en direct.

Qu'est-ce que SnapFace?

Applications de reconnaissance faciale; Il est divisé en deux applications: photo, vidéo ou matériel imprimé, c’est-à-dire la reconnaissance faciale à partir de l’image enregistrée et la reconnaissance faciale à partir de l’image en temps réel et en direct. SnapFace est un logiciel de reconnaissance faciale de deuxième catégorie.

Comment fonctionne SnapFace?

SnapFace trouve les visages de l’enregistrement instantané et interroge l’ensemble de données et effectue la détection et la vérification des contacts. SnapFace traite et analyse simultanément tous les visages de chaque image.

Pourquoi SnapFace?

1- Détection instantanée

L’élément le plus fondamental qui peut créer une faiblesse de sécurité dans les applications de reconnaissance faciale instantanée est que le système ne peut pas faire la distinction entre la vidéo enregistrée précédemment et l’instantané. Dans de tels programmes, un accès irrégulier peut être effectué en lisant l’image enregistrée sur le scanner facial. Grâce à la fonction de détection de vitalité, SnapFace est préparé à de telles tentatives trompeuses. En analysant l’image, SnapFace peut détecter si la source est un lecteur ou une caméra qui enregistre instantanément.

PAPILON-biometric-data-collection
Papilon Biyometri Sistemleri

2- DEMANDE RAPIDE

SnapFace peut interroger et fournir des résultats en moins d’une seconde dans un ensemble de données de vingt-six millions. SnapFace détecte toutes les faces existantes dans un cadre en même temps et les identifie en une seconde en fonction du matériel utilisé.

3- OPTIONS D’ IDENTIFICATION CENTRALE ET LOCALE

Aux aéroports et aux entrées des pays, SnapFace peut être utilisé pour établir une identification en se connectant à sa base de données centrale. Grâce à cette fonctionnalité, les tentatives de franchir les frontières avec de faux passeports ou pièces d’identité et les entrées et sorties illégales sont empêchées. Cependant, les aéroports et les douanes frontalières, suivant un mandat de recherché pour un crime realisé localement ou à l’étranger peut proceder à l’arrêt de toute personne suspectée grâce à des images provenant d’un ensemble de données local – liste de surveillance. De cette façon, la justice est appliquée par la détection des suspects et des criminels. La requête locale peut également être utilisée dans des applications de contrôle d’accès.

Papilon SnapFace

utiliser SnapFace?

SnapFace peut etre utilisée

  • Dans les demandes de contrôle d’accès des institutions publiques et privées,
  • Détection de suspects et de criminels par les unités de police
  • Empêcher la fraude liée aux identité et l’utilisation de faux passeports par les ministères des douanes et les affaires de citoyenneté
  • Dans les systèmes de surveillance du trafic et les caméras de sécurité internes
  • Identification et prévention des comportements inappropriés dans les zones surpeuplées telles que les stades, les salles de concert et les places de rencontre publics

POUR PLUS DE ZONES D’UTILISATION

Stadyum Güvenliği

“GÜVENLİ STADYUM, ADİL SPOR, TEMİZ TARAFTAR”
STADYUM GÜVENLİĞİ

Nükleer Santral Güvenliği

NÜKLEER FELAKET KABUSLARI GÖRMEMENİZ İÇİN SİZİ KORUYORUZ!

Drone ile Biyometrik Tarama

PAPILON DRONE İLE YAŞ TESPİTİ VE CİNSİYET TESPİTİ YAPIYORUZ.

Quand avez-vous besoin de SnapFace?

SnapFace est utilisé dans la présence continuel du personnel et la mesure de l’efficacité, pour prévenir la fraude d’identité et de documents, pour entrer et sortir du pays, pour identifier les suspects et les criminels, et pour accéder aux systèmes de contrôle d’accès.

Qui peut utiliser SnapFace?

Les institutions mentionnées ci-dessus peuvent utiliser SnapFace après l’installation sans aucune intervention ni gestion du système.

Snapface

Application de reconnaissance faciale en direct

PROPRIÉTÉS

Requête rapide et instantanée

Base de données locale et centrale

Nombre illimité de détections de visages par image

Analyse de la qualité de l’image du visage

AVANTAGES

Sécurité maximale grâce à la détection de vitalité
Détection de plusieurs visages en même temps
Interopérabilité basée sur Windows et Linux
Haute évolutivité sur la longueur de la liste de surveillance et le nombre de flux vidéo

NOS LOGICIELS DE RECONNAISSANCE VISAGE

CELEBRITY HUNT

FACE SDK

SYSTÈME DE DÉTECTION DE MASQUE

SYSTÈME DE DÉTECTION DE MASQUE

Pour plus d'informations

BASIN AÇIKLAMASI

“Yüzünüz İmzanızdır”

Son 20 yıldır, toplumun en popüler belki de tek popüler kavramı teknoloji oldu. Her geçen gün hayatı kolaylaştırmaya ve dönüştürmeye devam ediyor. Kendinden sürekli bahsettiriyor. Gençler girişimleriyle ses getirmek ve belki de bir anda zengin olabilmek için hummalı bir çalışma içindeyken, devler de bu alanda tek el olmanın gücünü, bilgiyi yönetmenin de etkinliğini küresel çapta inşa ediyor. Muhtemelen önümüzdeki 20 yıl da bu popülerliğini koruyarak çeşitli fırsatları barındırmaya devam edecek.

Böylesine çılgın bir yarışta, hayatımızı dönüştüreceğine, güvenli hissetmemizi sağlayacağına ve önemli bir boşluğu dolduracağına inandığımız yeni bir teknolojik kullanımı da bugün biz resmi olarak sunuyoruz.

See&Sign bir uzlaşının simgesi olarak, ister resmi bir anlaşmayı veya sözleşmeyi isterse de bireyler arasındaki bir akiti imza altına alır. İmza demişken, elektronik imza veya dijital imza değil kastımız. Uzlaşının olduğunu, karşı tarafı görmeden ve karşı tarafın kimlik belgesini elimize almadan onun teyidini alabilecek bir onay sistemidir yapılan.

“Sözünün Eri”

Eskilerden gelen toplumumuzun en önemli karakteristik yapılarından biri sözünde durmaktır. Söz ağızdan bir kere çıkar, atalar sözünü tutmayanı yabana atarlar, ağanın gözü yiğidin sözü gibi yüzlerce atasözü kullanım itibarıyla sözünde durmayı temsil etmek için vardır. Günümüzde gerek kurumlar gerekse de bireyler, “profesyonel” hayatın bir getirisi olarak sürekli bir şeyler imzalatmaya, kalemle veya dijital malzemelerle güvence altına almaya çalışırlar. Haklı olarak, verilen sözün tutulmasını ve bunun delilinin de güvence olarak alınmasını isterler. Aslında basit bir eylem, oldukça karmaşık şekillere bürünür, onlarca sayfa kâğıt veya karmaşık dijital adımlar.

“Yaşamdaki en basit şeyler, en sıradışı olanlardır; sadece bilge kişiler onları anlayabilir.”– Paulo Coelho

Basit eylemleri basit şekilde çözmek ve ihtiyaç olan izi tutmak üzerine inşa edilen See&Sign, anlaşmanın teyidini saniyeler içerisinde verebilmeyi sağlayan bir mobil uygulama olarak hayatımıza giriyor. Bir “sözümüzü”, gerek kurumsal otoritelere gerekse de bireylere, sadece yüzümüzle teyit ettiğimizi gösteriyor. Veya imza toplayalım eylemi yerine EL SALLA yapalım diyerek bir kampanyanın yürütülmesini gelenekselden çıkıp özüne döndürüyor, çok sesli bir koro gibi.

18+, 15+, 10+, 65+ vs.

See&Sign, uzlaşı merkezi olmasının yanında; yaş teyidi de yapan bir uygulamadır. Özellikle 18 yaş ve üstü veya herhangi bir yaş üstü ya da altı kontrolü gerektiren, teyit gerektiren durumlarda, kimlik kartını karşıdaki tanımadığımız kişiye vermeden yaşımızı teyit edebilme imkânı verir. Bu sayede kimlikler istenmeyen kişilerin eline geçmediği gibi, aynı zamanda da yaş teyidi gerektiren durumlarda bu bilginin gösterimini sağlar. Yaş kontrolü için kimlik kartına gerek kalmayacak.

Papilon, bir savunma güvenlik firması değil miydi, ne işi olur mobil uygulamalarla? Aslında savunma güvenlik dediğimizde, mühendislik üretimini sektör ve odak bazlı ayrıştırıyor, ister istemez bir üretim kalitesi kategorizasyonunda yerini belirlemiş oluyoruz. Savunma ve güvenlik teknolojileri, normal üstü bir titizlik ve doğruluk içeren bir disiplindir. Bu sebeple kaliteden ödün vermeden ancak uzun dönemli yatırımlarla bu alanda ürün çıkabilir. Suç ve suçlu ile mücadelede basit bir teknolojik hata veya işin detaylarındaki tecrübesizlikten kaynaklı bir eksiklik, telafi edilemez zafiyetler verir. Bu yüzden savunma-güvenlik sektöründe start-up’lar yerine, daha çok küresel devler veya o devlerin içinden ayrılmış yeni girişimler yer alır. See&Sign, kriminal inceleme amaçlı sahip olduğumuz yeteneklerin sivil sektöre uyarlanmış hallerinden biridir.

“Doğaya sahip çıkan geleceğe sahip çıkar.”

Herhangi bir imza işlemi için gereken yazdırma eylemi, yazdırma eylemi için gerekli mürekkep ve elektrik, evrakların her kişiye ulaşması için kargo-lojistiğin tükettiği doğal kaynaklar düşünüldüğünde, See&Sign’ın bir gelecek yatırımı olduğunu söyleyebiliriz.  

“Mükemmellik ayrıntıda gizlidir.”

İşimiz ayrıntılarla, ayrıntıları bulmak ise emek ister. Papilon, tüm kurum ve bireyler için ayrıntıları bir savunma-güvenlik disiplini ile ele alıp, See&Sign’ın uluslararası bir marka haline geleceğine inanıyor.

“Umut İle, Bilim İle Paylaşım Ruhu İle…”

Bunu tek başımıza yapamayız. Öncelikle tüm değerli yatırımcılarımızın ve Papilon dostlarının beğenisine sunarak test sürüşünü yapmak istiyoruz. Bu test sürüşünde; hem hatalarımızı ayıklayacak hem de potansiyel kullanım yerleri ile ilgili fikirlerinizi alacağız. Biz yatırımcısının sesini dinleyen halka açık bir firma olarak, binlerce aklın vereceği fikirlerin ivmesi ile projelerimizin daha hızlı bir şekilde başarılı olacağına inanıyoruz. Uygulamamızı yükleyip, fikirlerini paylaşan dostlarımız için de bir sürprizimiz, hatıramız olacak.

Bir taraftan da ilk olarak Bankacılık, Sigortacılık, Aracı Kurum gibi finansal yapıların ilgisine sunacağız bu uygulamamızı. Kargo taşımacılığından, çağrı merkezine, uzaktan eğitime kadar belirlediğimiz pek çok pazarlama hedefine ulaşmak için yaygınlaşacak bir kartopu hikayesi umuyoruz. Tabi ki, yeni fikirlerle yeni kullanım alanları ve uygulamanın gelişimi için test sürüşü ise ihtiyacımız olan tek şey.

See&Sign’ın bugün büyük bir mutluluk ve gururla mobil dünyada yerini aldığı, kamuoyuna saygı ile duyurulur.

Not: Test sürüşüne katılmak isteyen tüm paydaşlarımızın See&Sign web sitemizden bize ulaşmalarını bekliyoruz. Test sonrası uygulamalar en kısa sürede kullanıma sunulacaktır.

Not: Test sürüşüne katılmak isteyen tüm paydaşlarımızın See&Sign web sitemizden bize ulaşmalarını bekliyoruz. Test sonrası uygulamalar en kısa sürede kullanıma sunulacaktır.