×

Scanner d'empreinte pour adulte Papilon

• Scanner d'empreinte pour adulte Papilon

(nom): Scanner d'empreinte en direct avec orteils, talon et empreinte d'orteil.

Qu'est-ce que Scanner d'empreinte pour adulte Papilon?

L’enquête sur les lieux du crime signifie rechercher tout type d’autorisation qui peut être trouvée sur le suspect ou les personnes. Il est utilisé pour les cheveux, les cheveux, les ongles, les éruptions cutanées et même les pellicules, détection suspecte où la détection d’ADN est possible. De plus, les empreintes digitales avec une précision de 99,9% sont l’un des éléments clés des enquêtes sur les lieux du crime. Dans de nombreuses productions liées au crime, les détectives recherchent les empreintes digitales pour trouver le coupable. Il est un fait que le cinéma est négligé et que le public n’est pas aussi dominant; Non seulement les orteils, mais aussi les orteils sont remplis de lignes «papillaires» uniques. La structure de ces lignes rend chaque doigt d’une personne différent et unique des autres et des empreintes digitales d’autres personnes.

L’un des nouveaux produits de PAPILON, le scanner d’empreinte, permet d’utiliser cette particularité des orteils pour éclairer les événements criminels et identifier les suspects.

Fonctionnement du scanner d’empreinte Papilon?

La logique de fonctionnement du scanner d’empreintes PAPILON est la même que celle des scanners d’empreintes digitales PAPILON. Le scanner d’empreinte fonctionne automatiquement en enregistrant le pied sur la surface du scanner et enregistre la piste. Ensuite, cette piste est comparée à celles de l’ensemble de données et les correspondances sont répertoriées par ordre de similitude décroissante. Les quatre capteurs du scanner à l’intérieur du scanner d’empreinte Papilon empêchent la perte de marques et augmentent la précision de correspondance en scannant le pied entier.

Pourquoi le scanner d’empreinte  Papilon?

Le revêtement spécial de la membrane du scanner d’empreinte Papilon  sépare l’humidité et les traces sur la peau. De cette façon, les problèmes tels que la détérioration de la sueur ou l’ombrage ne se produisent pas. Grâce à la structure antidérapante du revêtement membranaire, le glissement et la détérioration des traînées sont évités. Le scanner d’empreinte Papilon reçoit également des marques de haute qualité de la peau très sèche. En plus d’enregistrer dix empreintes digitales, il peut également enregistrer le pied et l’orteil.

Qui peut utiliser le scanner d’empreinte Papilon?

Grâce à l’interface conviviale, toute personne possédant des connaissances informatiques de base peut suivre une piste et interroger à l’aide du scanner d’empreinte pour adulte Papilon après une courte formation de 5 minutes.

SCANNER D'EMPREINTE

PROPRIÉTÉS

Interrogation et correspondance de l’empreinte, du talon et du pied

Large surface de numérisation

Design ergonomique

Convivialité et facilité à utiliser  

Récupération accélérée des empreintes

Technologie optique avancée

Conception antichoc

 

AVANTAGES

Commande de toutes les caractéristiques au lieu d'une zone de 1 pouce
Relevé des traces de la plus haute qualité, y compris les doigts humides et secs
Capteur à 4 voies pour éviter la perte de marques dues aux angles morts
Exposition minimale à la lumière du jour
Possibilité d'enregistrer toutes les empreintes

BASIN AÇIKLAMASI

“Yüzünüz İmzanızdır”

Son 20 yıldır, toplumun en popüler belki de tek popüler kavramı teknoloji oldu. Her geçen gün hayatı kolaylaştırmaya ve dönüştürmeye devam ediyor. Kendinden sürekli bahsettiriyor. Gençler girişimleriyle ses getirmek ve belki de bir anda zengin olabilmek için hummalı bir çalışma içindeyken, devler de bu alanda tek el olmanın gücünü, bilgiyi yönetmenin de etkinliğini küresel çapta inşa ediyor. Muhtemelen önümüzdeki 20 yıl da bu popülerliğini koruyarak çeşitli fırsatları barındırmaya devam edecek.

Böylesine çılgın bir yarışta, hayatımızı dönüştüreceğine, güvenli hissetmemizi sağlayacağına ve önemli bir boşluğu dolduracağına inandığımız yeni bir teknolojik kullanımı da bugün biz resmi olarak sunuyoruz.

See&Sign bir uzlaşının simgesi olarak, ister resmi bir anlaşmayı veya sözleşmeyi isterse de bireyler arasındaki bir akiti imza altına alır. İmza demişken, elektronik imza veya dijital imza değil kastımız. Uzlaşının olduğunu, karşı tarafı görmeden ve karşı tarafın kimlik belgesini elimize almadan onun teyidini alabilecek bir onay sistemidir yapılan.

“Sözünün Eri”

Eskilerden gelen toplumumuzun en önemli karakteristik yapılarından biri sözünde durmaktır. Söz ağızdan bir kere çıkar, atalar sözünü tutmayanı yabana atarlar, ağanın gözü yiğidin sözü gibi yüzlerce atasözü kullanım itibarıyla sözünde durmayı temsil etmek için vardır. Günümüzde gerek kurumlar gerekse de bireyler, “profesyonel” hayatın bir getirisi olarak sürekli bir şeyler imzalatmaya, kalemle veya dijital malzemelerle güvence altına almaya çalışırlar. Haklı olarak, verilen sözün tutulmasını ve bunun delilinin de güvence olarak alınmasını isterler. Aslında basit bir eylem, oldukça karmaşık şekillere bürünür, onlarca sayfa kâğıt veya karmaşık dijital adımlar.

“Yaşamdaki en basit şeyler, en sıradışı olanlardır; sadece bilge kişiler onları anlayabilir.”– Paulo Coelho

Basit eylemleri basit şekilde çözmek ve ihtiyaç olan izi tutmak üzerine inşa edilen See&Sign, anlaşmanın teyidini saniyeler içerisinde verebilmeyi sağlayan bir mobil uygulama olarak hayatımıza giriyor. Bir “sözümüzü”, gerek kurumsal otoritelere gerekse de bireylere, sadece yüzümüzle teyit ettiğimizi gösteriyor. Veya imza toplayalım eylemi yerine EL SALLA yapalım diyerek bir kampanyanın yürütülmesini gelenekselden çıkıp özüne döndürüyor, çok sesli bir koro gibi.

18+, 15+, 10+, 65+ vs.

See&Sign, uzlaşı merkezi olmasının yanında; yaş teyidi de yapan bir uygulamadır. Özellikle 18 yaş ve üstü veya herhangi bir yaş üstü ya da altı kontrolü gerektiren, teyit gerektiren durumlarda, kimlik kartını karşıdaki tanımadığımız kişiye vermeden yaşımızı teyit edebilme imkânı verir. Bu sayede kimlikler istenmeyen kişilerin eline geçmediği gibi, aynı zamanda da yaş teyidi gerektiren durumlarda bu bilginin gösterimini sağlar. Yaş kontrolü için kimlik kartına gerek kalmayacak.

Papilon, bir savunma güvenlik firması değil miydi, ne işi olur mobil uygulamalarla? Aslında savunma güvenlik dediğimizde, mühendislik üretimini sektör ve odak bazlı ayrıştırıyor, ister istemez bir üretim kalitesi kategorizasyonunda yerini belirlemiş oluyoruz. Savunma ve güvenlik teknolojileri, normal üstü bir titizlik ve doğruluk içeren bir disiplindir. Bu sebeple kaliteden ödün vermeden ancak uzun dönemli yatırımlarla bu alanda ürün çıkabilir. Suç ve suçlu ile mücadelede basit bir teknolojik hata veya işin detaylarındaki tecrübesizlikten kaynaklı bir eksiklik, telafi edilemez zafiyetler verir. Bu yüzden savunma-güvenlik sektöründe start-up’lar yerine, daha çok küresel devler veya o devlerin içinden ayrılmış yeni girişimler yer alır. See&Sign, kriminal inceleme amaçlı sahip olduğumuz yeteneklerin sivil sektöre uyarlanmış hallerinden biridir.

“Doğaya sahip çıkan geleceğe sahip çıkar.”

Herhangi bir imza işlemi için gereken yazdırma eylemi, yazdırma eylemi için gerekli mürekkep ve elektrik, evrakların her kişiye ulaşması için kargo-lojistiğin tükettiği doğal kaynaklar düşünüldüğünde, See&Sign’ın bir gelecek yatırımı olduğunu söyleyebiliriz.  

“Mükemmellik ayrıntıda gizlidir.”

İşimiz ayrıntılarla, ayrıntıları bulmak ise emek ister. Papilon, tüm kurum ve bireyler için ayrıntıları bir savunma-güvenlik disiplini ile ele alıp, See&Sign’ın uluslararası bir marka haline geleceğine inanıyor.

“Umut İle, Bilim İle Paylaşım Ruhu İle…”

Bunu tek başımıza yapamayız. Öncelikle tüm değerli yatırımcılarımızın ve Papilon dostlarının beğenisine sunarak test sürüşünü yapmak istiyoruz. Bu test sürüşünde; hem hatalarımızı ayıklayacak hem de potansiyel kullanım yerleri ile ilgili fikirlerinizi alacağız. Biz yatırımcısının sesini dinleyen halka açık bir firma olarak, binlerce aklın vereceği fikirlerin ivmesi ile projelerimizin daha hızlı bir şekilde başarılı olacağına inanıyoruz. Uygulamamızı yükleyip, fikirlerini paylaşan dostlarımız için de bir sürprizimiz, hatıramız olacak.

Bir taraftan da ilk olarak Bankacılık, Sigortacılık, Aracı Kurum gibi finansal yapıların ilgisine sunacağız bu uygulamamızı. Kargo taşımacılığından, çağrı merkezine, uzaktan eğitime kadar belirlediğimiz pek çok pazarlama hedefine ulaşmak için yaygınlaşacak bir kartopu hikayesi umuyoruz. Tabi ki, yeni fikirlerle yeni kullanım alanları ve uygulamanın gelişimi için test sürüşü ise ihtiyacımız olan tek şey.

See&Sign’ın bugün büyük bir mutluluk ve gururla mobil dünyada yerini aldığı, kamuoyuna saygı ile duyurulur.

Not: Test sürüşüne katılmak isteyen tüm paydaşlarımızın See&Sign web sitemizden bize ulaşmalarını bekliyoruz. Test sonrası uygulamalar en kısa sürede kullanıma sunulacaktır.

Not: Test sürüşüne katılmak isteyen tüm paydaşlarımızın See&Sign web sitemizden bize ulaşmalarını bekliyoruz. Test sonrası uygulamalar en kısa sürede kullanıma sunulacaktır.