×
NUITRACK

• Nuitrack

(noun): Logiciel qui analyse le squelette et le visage et assure la synchronisation des mouvements et des gestes.

Qu'est-ce que NUITRACK?

Papilon NuiTrack est un logiciel qui peut créer des modèles de squelette et de visage en traitant les données qu’il tire des capteurs de code couleur RVB et des capteurs de profondeur, et peut être utilisé dans différentes applications qui reconnaissent le mouvement, les gestes et les expressions faciales en analysant les dix-neuf articulations de base et les os du visage du corps humain.

Comment fonctionne NUITRACK?

Grâce à la fonction de détection de couleur et de profondeur Nuitrack, il détecte le squelette et le visage. De cette façon, Nuitrack peut reconnaître et coder les mouvements du corps humain, des expressions faciales qui expriment des émotions.

Pourquoi NUITRACK?

1- RECONNAISSANCE DES ACTIONS

Nuitrack peut faire correspondre le mouvement du corps de certaines manières avec des actions. Cela signifie que Nuitrack peut parler la même langue que vous et voir les actions comme vous les voyez. Parmi les milliers d’actions introduites dans le système, il existe des actions courantes telles que “boire” et “rire”, ainsi que des actions telles que “crier” et “frapper”, qui donnent des signaux de danger à utiliser dans les systèmes de sécurité.

2- RECONNAISSANCE D’ÉMOTION

Grâce à la fonction d’analyse faciale, Nuitrack peut détecter les expressions émotionnelles reflétées sur le visage. De cette façon, il peut être utilisé dans la mesure de la satisfaction client.

3- ANALYSE DE GENRE ET D’ÂGE

Nuitrack peut analyser la structure du squelette et du visage, la taille et la forme des os, et déterminer l’âge et le sexe.

Papilon Cinsiyet ve Yaş Tespiti

NUITRACK est-il utilisé?

  • Dans toute application qui représente le summum de la communication machine et humaine,
  • Sur les téléviseurs qui changent de chaîne avec la commande du corps ou s’allument et s’éteignent,
  • Pour fournir la synchronisation des avatars et des joueurs dans les applications de réalité virtuelle
  • Avec des caméras de sécurité pour coder et détecter les mouvements répréhensibles dans les systèmes de sécurité,
  • Écrans interactifs aux entrées et sorties des magasins pour mesurer la satisfaction des clients,
  • Sur des panneaux d’affichage pour mesurer la réponse et l’attention des consommateurs

Quand avez-vous besoin de NUITRACK?

Nuitrack est le produit d’une branche technologique émergente et passionnante, l’interaction machine-homme. Son utilisation est donc aussi illimitée que votre imagination. Vous pouvez avoir besoin de Nuitrack pour toute situation dont vous pensez pouvoir bénéficier. Nuitrack sera avec vous dans de nombreux domaines tels que le contrôle de la maison intelligente grâce à des simulations chirurgicales, des simulations de catastrophe et des applications réalisées dans un environnement de réalité virtuelle.

Qui peut utiliser NUITRACK?

Les applications produites avec Nuitrack ont ​​une base d’utilisateurs riche et bondée. Il ne serait donc pas faux de dire que Nuitrack peut être utilisé par n’importe qui. Mais quand il s’agit d’utiliser Nuitrack pour écrire ces applications, nous pouvons dire que l’utilisateur idéal de Nuitrack est un expert en logiciels.

NuıTrack

Système d’analyse et de suivi des squelettes

LOGICIEL D’APPLICATION

Suivi des mouvements du corps et détection de mouvement pour la réalité virtuelle sur les plates-formes portables (Android, iOS)

Jeux de gestes (Android, iOS

Émulation tactile gestuelle (Android)

Marquage numérique

Analyse du point de vente

Visibilité pour les robots

ADVANTAGES

Nuitrack est indépendant des capteurs utilisés
Des algorithmes brevetés pour garantir des performances de pointe,
Nuitrack peut être adapté aux systèmes Android, iOS, Windows, Linux

NOS AUTRES PRODUITS DE RÉALITÉ VIRTUELLE

BASIN AÇIKLAMASI

“Yüzünüz İmzanızdır”

Son 20 yıldır, toplumun en popüler belki de tek popüler kavramı teknoloji oldu. Her geçen gün hayatı kolaylaştırmaya ve dönüştürmeye devam ediyor. Kendinden sürekli bahsettiriyor. Gençler girişimleriyle ses getirmek ve belki de bir anda zengin olabilmek için hummalı bir çalışma içindeyken, devler de bu alanda tek el olmanın gücünü, bilgiyi yönetmenin de etkinliğini küresel çapta inşa ediyor. Muhtemelen önümüzdeki 20 yıl da bu popülerliğini koruyarak çeşitli fırsatları barındırmaya devam edecek.

Böylesine çılgın bir yarışta, hayatımızı dönüştüreceğine, güvenli hissetmemizi sağlayacağına ve önemli bir boşluğu dolduracağına inandığımız yeni bir teknolojik kullanımı da bugün biz resmi olarak sunuyoruz.

See&Sign bir uzlaşının simgesi olarak, ister resmi bir anlaşmayı veya sözleşmeyi isterse de bireyler arasındaki bir akiti imza altına alır. İmza demişken, elektronik imza veya dijital imza değil kastımız. Uzlaşının olduğunu, karşı tarafı görmeden ve karşı tarafın kimlik belgesini elimize almadan onun teyidini alabilecek bir onay sistemidir yapılan.

“Sözünün Eri”

Eskilerden gelen toplumumuzun en önemli karakteristik yapılarından biri sözünde durmaktır. Söz ağızdan bir kere çıkar, atalar sözünü tutmayanı yabana atarlar, ağanın gözü yiğidin sözü gibi yüzlerce atasözü kullanım itibarıyla sözünde durmayı temsil etmek için vardır. Günümüzde gerek kurumlar gerekse de bireyler, “profesyonel” hayatın bir getirisi olarak sürekli bir şeyler imzalatmaya, kalemle veya dijital malzemelerle güvence altına almaya çalışırlar. Haklı olarak, verilen sözün tutulmasını ve bunun delilinin de güvence olarak alınmasını isterler. Aslında basit bir eylem, oldukça karmaşık şekillere bürünür, onlarca sayfa kâğıt veya karmaşık dijital adımlar.

“Yaşamdaki en basit şeyler, en sıradışı olanlardır; sadece bilge kişiler onları anlayabilir.”– Paulo Coelho

Basit eylemleri basit şekilde çözmek ve ihtiyaç olan izi tutmak üzerine inşa edilen See&Sign, anlaşmanın teyidini saniyeler içerisinde verebilmeyi sağlayan bir mobil uygulama olarak hayatımıza giriyor. Bir “sözümüzü”, gerek kurumsal otoritelere gerekse de bireylere, sadece yüzümüzle teyit ettiğimizi gösteriyor. Veya imza toplayalım eylemi yerine EL SALLA yapalım diyerek bir kampanyanın yürütülmesini gelenekselden çıkıp özüne döndürüyor, çok sesli bir koro gibi.

18+, 15+, 10+, 65+ vs.

See&Sign, uzlaşı merkezi olmasının yanında; yaş teyidi de yapan bir uygulamadır. Özellikle 18 yaş ve üstü veya herhangi bir yaş üstü ya da altı kontrolü gerektiren, teyit gerektiren durumlarda, kimlik kartını karşıdaki tanımadığımız kişiye vermeden yaşımızı teyit edebilme imkânı verir. Bu sayede kimlikler istenmeyen kişilerin eline geçmediği gibi, aynı zamanda da yaş teyidi gerektiren durumlarda bu bilginin gösterimini sağlar. Yaş kontrolü için kimlik kartına gerek kalmayacak.

Papilon, bir savunma güvenlik firması değil miydi, ne işi olur mobil uygulamalarla? Aslında savunma güvenlik dediğimizde, mühendislik üretimini sektör ve odak bazlı ayrıştırıyor, ister istemez bir üretim kalitesi kategorizasyonunda yerini belirlemiş oluyoruz. Savunma ve güvenlik teknolojileri, normal üstü bir titizlik ve doğruluk içeren bir disiplindir. Bu sebeple kaliteden ödün vermeden ancak uzun dönemli yatırımlarla bu alanda ürün çıkabilir. Suç ve suçlu ile mücadelede basit bir teknolojik hata veya işin detaylarındaki tecrübesizlikten kaynaklı bir eksiklik, telafi edilemez zafiyetler verir. Bu yüzden savunma-güvenlik sektöründe start-up’lar yerine, daha çok küresel devler veya o devlerin içinden ayrılmış yeni girişimler yer alır. See&Sign, kriminal inceleme amaçlı sahip olduğumuz yeteneklerin sivil sektöre uyarlanmış hallerinden biridir.

“Doğaya sahip çıkan geleceğe sahip çıkar.”

Herhangi bir imza işlemi için gereken yazdırma eylemi, yazdırma eylemi için gerekli mürekkep ve elektrik, evrakların her kişiye ulaşması için kargo-lojistiğin tükettiği doğal kaynaklar düşünüldüğünde, See&Sign’ın bir gelecek yatırımı olduğunu söyleyebiliriz.  

“Mükemmellik ayrıntıda gizlidir.”

İşimiz ayrıntılarla, ayrıntıları bulmak ise emek ister. Papilon, tüm kurum ve bireyler için ayrıntıları bir savunma-güvenlik disiplini ile ele alıp, See&Sign’ın uluslararası bir marka haline geleceğine inanıyor.

“Umut İle, Bilim İle Paylaşım Ruhu İle…”

Bunu tek başımıza yapamayız. Öncelikle tüm değerli yatırımcılarımızın ve Papilon dostlarının beğenisine sunarak test sürüşünü yapmak istiyoruz. Bu test sürüşünde; hem hatalarımızı ayıklayacak hem de potansiyel kullanım yerleri ile ilgili fikirlerinizi alacağız. Biz yatırımcısının sesini dinleyen halka açık bir firma olarak, binlerce aklın vereceği fikirlerin ivmesi ile projelerimizin daha hızlı bir şekilde başarılı olacağına inanıyoruz. Uygulamamızı yükleyip, fikirlerini paylaşan dostlarımız için de bir sürprizimiz, hatıramız olacak.

Bir taraftan da ilk olarak Bankacılık, Sigortacılık, Aracı Kurum gibi finansal yapıların ilgisine sunacağız bu uygulamamızı. Kargo taşımacılığından, çağrı merkezine, uzaktan eğitime kadar belirlediğimiz pek çok pazarlama hedefine ulaşmak için yaygınlaşacak bir kartopu hikayesi umuyoruz. Tabi ki, yeni fikirlerle yeni kullanım alanları ve uygulamanın gelişimi için test sürüşü ise ihtiyacımız olan tek şey.

See&Sign’ın bugün büyük bir mutluluk ve gururla mobil dünyada yerini aldığı, kamuoyuna saygı ile duyurulur.

Not: Test sürüşüne katılmak isteyen tüm paydaşlarımızın See&Sign web sitemizden bize ulaşmalarını bekliyoruz. Test sonrası uygulamalar en kısa sürede kullanıma sunulacaktır.

Not: Test sürüşüne katılmak isteyen tüm paydaşlarımızın See&Sign web sitemizden bize ulaşmalarını bekliyoruz. Test sonrası uygulamalar en kısa sürede kullanıma sunulacaktır.