×
MT-7

Terminal de Requête Biométrique Portable

Papilon MT-07

• MT-07

(nom): terminal de requête biométrique portable.

Qu'est-ce que le MT-07?

MT-07 est un terminal biométrique mobile qui peut instantanément vérifier l’identité sur le terrain. En outre, le scanner de documents a une capabilité de lire les informations intégrées dans les puces dans les cartes d’identité et les passeports de nouvelle génération et les données codées sous les identités. Il est également possible de prendre une photo de personne avec MT-07.

Comment fonctionne le MT-07?

MT-07 envoie les traces qu’il reçoit avec le scanner d’empreintes digitales intégré à l’APFIS central, interroge et authentifie. Grâce au lecteur de documents du module, il lit le document intégré dans les puces des identités de nouvelle génération et compare la vieille prise pour la requête et prévient les délits de fraude en identité et en document. Avec les photographies prises à l’aide de MT-07, une requête peut être exécutée à partir de l’image du visage dans APFIS et une identification peut être effectuée.

Pourquoi MT-07?

1- Anlık Sorgu

MT-07 envoie instantanément les traces qu’il a reçues à l’APFIS central pour la requête et transmet le résultat qu’il a reçu à l’opérateur. Tout ce processus est achevé en très peu de temps.

Avec MT-07, la sécurité est dans la paume de votre main!

2- Conception ergonomique et fonctionnalité élevée

MT-07; C’est une combinaison de scanner d’empreintes digitales, de puce et de scanner de documents qui peut lire MRZ et tout le matériel qui permet de prendre une image faciale dans un module mobile.

3- Intégration APFIS

MT-07 peut fonctionner directement intégré avec le système central APFIS. L’APFIS central couvre le pool de données où tous les enregistrements biométriques pris dans le centre et les terminaux sont conservés. Cela signifie que le MT-07 possède des données riches pour la comparaison et l’appariement, et améliore la précision des résultats.

Papilon Apfis

4- Options de connexion multiples

MT-07 peut utiliser de nombreux protocoles de connexion tels que GSM, Wifi et Bluetooth. Cela permet aux équipes mobilisées de travailler beaucoup plus facilement sur le terrain.

5- Démarrage de requête automatique

Le système évalue automatiquement la qualité des empreintes digitales, envoie automatiquement des traces de qualité suffisante à la requête sans avoir besoin d’une commande opérateur.

Papilon Biyometri Sistemleri

le MT-07 est-il utilisé?

  • Les forces de police sont tenues de s’identifier sur le terrain et de prévenir les fraudes d’identité et de documents,
  • Forces armées et unités d’ordre public pour la détection de suspects et de suspects dans les zones à risqué
  • Unités de trafic pour accélérer les contrôles d’identité dans le trafic,

POUR PLUS DE ZONES D’UTILISATION

Sécurité Pénitentiaire

Sécurité Pénitentiaire

Gestion des Migrations İnternationales

E-GATE SÉCURITÉ AÉROPORTUAIRE

Quand avez-vous besoin de MT-07?

Trafiğin yoğun olduğu bölgelerde kimlik kontrollerine hız ve isabetlilik kazandırmak için, risk bölgelerinde, kamu ve ülke güvenliğini tehdit eden şahısları tespit için, sahada anında kimlik kontrolü yapmak ve sahtecilik ve yasadışı barınma suçlarının önüne geçmek istediğinizde MT-07’ye ihtiyaç duyarsınız.

Qui peut utiliser MT-07?

L’utilisation de MT-07 ne nécessite pas de connaissances techniques. Vous pouvez facilement utiliser le module après une courte formation sur la recherche de traces donnée par notre équipe d’experts.

mt-07

PROPRIÉTÉS

Travailler directement intégré au système AFIS / APFIS

Identification biométrique d’une personne

Contrôle des passeports

Lecture de carte à puce

Convivialité des protocoles GSM, Wifi, Bluetooth

Technologie optique avancée

Système d’exploitation Android et Linux

Conception résistante aux chocs

Écrans conviviaux et faciles à utiliser

AVANTAGES

Traçage standard FBI PIV
Vérification d'identité instantanée via l'ensemble de données AFIS / APFIS
Lecture de documents et de cartes conformes à l'OACI 9303 prenant en charge la norme ISO / CEI 7816
Sécurité maximale grâce au système d'exploitation Linux en une seule lecture
Requête indépendante de la file d'attente d'empreintes digitales
Intégration rapide et amélioration des capacités
Autorisation utilisateur et définition du rôle Contrôle de la qualité des empreintes digitales

MT-07 a été approuvé par le FBI le 16.07.2016

AUTRES PRODUITS MOBILES

MT-01

Terminal de Contrôle d'İdentité

MT-01

Terminal de Contrôle d'İdentité
Pour plus

MT-06

Terminal Mobile

MT-06

Terminal Mobile
Pour plus

PAPILON M

Biométrique Portable

PAPILON M

Biométrique Portable
Pour plus

M-SLIM

Station de Travail Biométrique Mobile

M-SLIM

Station de Travail Biométrique Mobile
Pour plus

FK-2T M

Station Photo Biométrique

FK-2T M

Station Photo Biométrique
Pour plus

BASIN AÇIKLAMASI

“Yüzünüz İmzanızdır”

Son 20 yıldır, toplumun en popüler belki de tek popüler kavramı teknoloji oldu. Her geçen gün hayatı kolaylaştırmaya ve dönüştürmeye devam ediyor. Kendinden sürekli bahsettiriyor. Gençler girişimleriyle ses getirmek ve belki de bir anda zengin olabilmek için hummalı bir çalışma içindeyken, devler de bu alanda tek el olmanın gücünü, bilgiyi yönetmenin de etkinliğini küresel çapta inşa ediyor. Muhtemelen önümüzdeki 20 yıl da bu popülerliğini koruyarak çeşitli fırsatları barındırmaya devam edecek.

Böylesine çılgın bir yarışta, hayatımızı dönüştüreceğine, güvenli hissetmemizi sağlayacağına ve önemli bir boşluğu dolduracağına inandığımız yeni bir teknolojik kullanımı da bugün biz resmi olarak sunuyoruz.

See&Sign bir uzlaşının simgesi olarak, ister resmi bir anlaşmayı veya sözleşmeyi isterse de bireyler arasındaki bir akiti imza altına alır. İmza demişken, elektronik imza veya dijital imza değil kastımız. Uzlaşının olduğunu, karşı tarafı görmeden ve karşı tarafın kimlik belgesini elimize almadan onun teyidini alabilecek bir onay sistemidir yapılan.

“Sözünün Eri”

Eskilerden gelen toplumumuzun en önemli karakteristik yapılarından biri sözünde durmaktır. Söz ağızdan bir kere çıkar, atalar sözünü tutmayanı yabana atarlar, ağanın gözü yiğidin sözü gibi yüzlerce atasözü kullanım itibarıyla sözünde durmayı temsil etmek için vardır. Günümüzde gerek kurumlar gerekse de bireyler, “profesyonel” hayatın bir getirisi olarak sürekli bir şeyler imzalatmaya, kalemle veya dijital malzemelerle güvence altına almaya çalışırlar. Haklı olarak, verilen sözün tutulmasını ve bunun delilinin de güvence olarak alınmasını isterler. Aslında basit bir eylem, oldukça karmaşık şekillere bürünür, onlarca sayfa kâğıt veya karmaşık dijital adımlar.

“Yaşamdaki en basit şeyler, en sıradışı olanlardır; sadece bilge kişiler onları anlayabilir.”– Paulo Coelho

Basit eylemleri basit şekilde çözmek ve ihtiyaç olan izi tutmak üzerine inşa edilen See&Sign, anlaşmanın teyidini saniyeler içerisinde verebilmeyi sağlayan bir mobil uygulama olarak hayatımıza giriyor. Bir “sözümüzü”, gerek kurumsal otoritelere gerekse de bireylere, sadece yüzümüzle teyit ettiğimizi gösteriyor. Veya imza toplayalım eylemi yerine EL SALLA yapalım diyerek bir kampanyanın yürütülmesini gelenekselden çıkıp özüne döndürüyor, çok sesli bir koro gibi.

18+, 15+, 10+, 65+ vs.

See&Sign, uzlaşı merkezi olmasının yanında; yaş teyidi de yapan bir uygulamadır. Özellikle 18 yaş ve üstü veya herhangi bir yaş üstü ya da altı kontrolü gerektiren, teyit gerektiren durumlarda, kimlik kartını karşıdaki tanımadığımız kişiye vermeden yaşımızı teyit edebilme imkânı verir. Bu sayede kimlikler istenmeyen kişilerin eline geçmediği gibi, aynı zamanda da yaş teyidi gerektiren durumlarda bu bilginin gösterimini sağlar. Yaş kontrolü için kimlik kartına gerek kalmayacak.

Papilon, bir savunma güvenlik firması değil miydi, ne işi olur mobil uygulamalarla? Aslında savunma güvenlik dediğimizde, mühendislik üretimini sektör ve odak bazlı ayrıştırıyor, ister istemez bir üretim kalitesi kategorizasyonunda yerini belirlemiş oluyoruz. Savunma ve güvenlik teknolojileri, normal üstü bir titizlik ve doğruluk içeren bir disiplindir. Bu sebeple kaliteden ödün vermeden ancak uzun dönemli yatırımlarla bu alanda ürün çıkabilir. Suç ve suçlu ile mücadelede basit bir teknolojik hata veya işin detaylarındaki tecrübesizlikten kaynaklı bir eksiklik, telafi edilemez zafiyetler verir. Bu yüzden savunma-güvenlik sektöründe start-up’lar yerine, daha çok küresel devler veya o devlerin içinden ayrılmış yeni girişimler yer alır. See&Sign, kriminal inceleme amaçlı sahip olduğumuz yeteneklerin sivil sektöre uyarlanmış hallerinden biridir.

“Doğaya sahip çıkan geleceğe sahip çıkar.”

Herhangi bir imza işlemi için gereken yazdırma eylemi, yazdırma eylemi için gerekli mürekkep ve elektrik, evrakların her kişiye ulaşması için kargo-lojistiğin tükettiği doğal kaynaklar düşünüldüğünde, See&Sign’ın bir gelecek yatırımı olduğunu söyleyebiliriz.  

“Mükemmellik ayrıntıda gizlidir.”

İşimiz ayrıntılarla, ayrıntıları bulmak ise emek ister. Papilon, tüm kurum ve bireyler için ayrıntıları bir savunma-güvenlik disiplini ile ele alıp, See&Sign’ın uluslararası bir marka haline geleceğine inanıyor.

“Umut İle, Bilim İle Paylaşım Ruhu İle…”

Bunu tek başımıza yapamayız. Öncelikle tüm değerli yatırımcılarımızın ve Papilon dostlarının beğenisine sunarak test sürüşünü yapmak istiyoruz. Bu test sürüşünde; hem hatalarımızı ayıklayacak hem de potansiyel kullanım yerleri ile ilgili fikirlerinizi alacağız. Biz yatırımcısının sesini dinleyen halka açık bir firma olarak, binlerce aklın vereceği fikirlerin ivmesi ile projelerimizin daha hızlı bir şekilde başarılı olacağına inanıyoruz. Uygulamamızı yükleyip, fikirlerini paylaşan dostlarımız için de bir sürprizimiz, hatıramız olacak.

Bir taraftan da ilk olarak Bankacılık, Sigortacılık, Aracı Kurum gibi finansal yapıların ilgisine sunacağız bu uygulamamızı. Kargo taşımacılığından, çağrı merkezine, uzaktan eğitime kadar belirlediğimiz pek çok pazarlama hedefine ulaşmak için yaygınlaşacak bir kartopu hikayesi umuyoruz. Tabi ki, yeni fikirlerle yeni kullanım alanları ve uygulamanın gelişimi için test sürüşü ise ihtiyacımız olan tek şey.

See&Sign’ın bugün büyük bir mutluluk ve gururla mobil dünyada yerini aldığı, kamuoyuna saygı ile duyurulur.

Not: Test sürüşüne katılmak isteyen tüm paydaşlarımızın See&Sign web sitemizden bize ulaşmalarını bekliyoruz. Test sonrası uygulamalar en kısa sürede kullanıma sunulacaktır.

Not: Test sürüşüne katılmak isteyen tüm paydaşlarımızın See&Sign web sitemizden bize ulaşmalarını bekliyoruz. Test sonrası uygulamalar en kısa sürede kullanıma sunulacaktır.