×
LS APP

Live Scanning Application

• LS App.

(nom): LS App, Live Scanner App qui signifie Application pour l’obtention des traces en direct, est le logiciel utilisé avec les scanners d'empreintes digitales en direct de Papilon.

Qu'est-ce que LS App?

LS App est un logiciel utilisé avec les scanners Papilon.

Comment fonctionne LS App?

Le logiciel enregistre les empreintes digitales et les paumes. Les empreintes digitales enregistrées sont ensuite envoyées à l’ensemble de données pour être cachées et interrogées. Grâce aux requêtes centrales et locales effectuées depuis la station LS, une identification et une vérification instantanées peuvent être effectuées.

LS App traite et numérise également l’image de piste reçue et l’envoie au centre. Cela réduit le besoin de matériel et offre des solutions de sécurité économiques et ergonomiques.

L'application LS fait beaucoup de travail avec un minimum de matériel!

Pourquoi LS App?

1- Terminal intelligent

L’application LS est conçue pour traiter les données. Cela garantit que chaque enregistrement reçu est traité et transféré au centre et offre rapidité et efficacité en réduisant la charge de traitement des données du système central.

PAPILON-papilon-m-migration

2- Options de requête centrales et locales

L’application LS peut être utilisée en mode hors ligne. Cela garantit que les requêtes peuvent être effectuées à partir de la base de données locale lorsque les conditions environnementales et les possibilités technologiques sont gênantes, et empêche les défaillances et les risques de sécurité qui peuvent résulter de l’impossibilité.

3- Requêtes 1à1 et 1àN

Grâce à LS App, une requête 1 à 1, qui est la recherche de personnes connues avec des informations d’identification et / ou des empreintes digitales dans le système, c’est-à-dire une requête 1 à N, ce qui signifie l’authentification et l’interrogation de l’empreinte digitale d’une personne inconnue par rapport à toutes les données du système, peuvent être identifiées.

4- Contrôle automatique des empreintes digitales

LS App vérifie l’ordre des empreintes digitales dans les traces de cycle en se référant aux traces d’impression droites. De cette façon, il avertit l’opérateur en donnant des avertissements sur les doigts qui ont été manqués ou dont la réception de piste est répétée et garantit que les données biométriques reçues sont correctes.

5- Facile à utilizer

Basculer entre l’enregistrement de trace, la saisie d’informations et les requêtes d’écran est rapide et pratique. Cela rend l’application LS très facile à utiliser.

LS App est-elle utilisée?

LS App peut etre utilisé

  • Unités de sécurité dans les enquêtes judiciaires et la détermination des suspects,
  • Équipes de circulation vérifiant les véhicules et les pièces d’identité dans le traffic,
  • Dans la gestion de l’immigration,
  • Entreprises privées pour mesurer le contrôle d’accès et la présence du personnel.

pour plus d’utilisation

SÉCURITÉ PÉNITENTIAIRE

SÉCURITÉ PÉNITENTIAIRE

GESTION DES MIGRATIONS İNTERNATIONALES

E-GATE SÉCURITÉ AÉROPORTUAIRE

Quand avez-vous besoin de l’application LS?

LS App offre une sécurité maximale en surmontant les problèmes environnementaux lorsque vous ne voulez pas compromettre la sécurité à des points tels que la longueur des frontières, les zones d’entraînement militaire où l’accès à Internet est problématique.

Il assure la sécurité des frontières au plus haut niveau en cas de franchissement de la frontier, des guerres et de troubles avec vos pays voisins.

Lorsque vous souhaitez déterminer l’efficacité de votre entreprise et de vos employés, elle est à votre service avec des unités de contrôle d’accès.

Grâce à ses terminaux intelligents, il traite les données rapidement et avec une grande précision, il résout donc les affaires criminelles.

Afin de ne pas compromettre vos normes de sécurité, vous avez besoin de LS App pour une sécurité des frontières de haut niveau et pour la transparence interne.

Qui peut utiliser l’application LS?

Installation en cinq minutes, expertise en cinq minutes

L’utilisation ne nécessite pas de connaissances techniques, grâce à nos instructeurs qualifiés, vous pourrez utiliser le système en cinq minutes.

LS APP

LOGICIEL D’APPLICATION

Prise des empreintes digitales de la personne

Les données textuelles et les empreintes digitales sont stockées dans la mémoire d’un ordinateur (HDD) peuvent etre saisie et enregistré sur un fichier

Sauvegarde des photographies de la personne à empreintes digitales

Modifiez le formulaire d’impression et choisissez la résolution: (600 ou 1200 dpi)

Envoi de données textuelles et d’empreintes digitales à APFIS

Exportation de fichiers dans les formats suivants: a) Format international d’échange de données ANSI / NIST-ITL 1-2007: – FBI CJIS-RS-0010 (v.7); – INTERPOL (INT-I) (v.4), 19 novembre 2002;

* Le programme de contrôle express PAPILON-FILTER est en option.

Capacité de requête locale et centrale

1: 1 et 1ère requête n

AVANTAGES

Requête rapide
Contrôle de séquence automatique
Détection automatique des traces
Connaissance experte

matériels connexes

BASIN AÇIKLAMASI

“Yüzünüz İmzanızdır”

Son 20 yıldır, toplumun en popüler belki de tek popüler kavramı teknoloji oldu. Her geçen gün hayatı kolaylaştırmaya ve dönüştürmeye devam ediyor. Kendinden sürekli bahsettiriyor. Gençler girişimleriyle ses getirmek ve belki de bir anda zengin olabilmek için hummalı bir çalışma içindeyken, devler de bu alanda tek el olmanın gücünü, bilgiyi yönetmenin de etkinliğini küresel çapta inşa ediyor. Muhtemelen önümüzdeki 20 yıl da bu popülerliğini koruyarak çeşitli fırsatları barındırmaya devam edecek.

Böylesine çılgın bir yarışta, hayatımızı dönüştüreceğine, güvenli hissetmemizi sağlayacağına ve önemli bir boşluğu dolduracağına inandığımız yeni bir teknolojik kullanımı da bugün biz resmi olarak sunuyoruz.

See&Sign bir uzlaşının simgesi olarak, ister resmi bir anlaşmayı veya sözleşmeyi isterse de bireyler arasındaki bir akiti imza altına alır. İmza demişken, elektronik imza veya dijital imza değil kastımız. Uzlaşının olduğunu, karşı tarafı görmeden ve karşı tarafın kimlik belgesini elimize almadan onun teyidini alabilecek bir onay sistemidir yapılan.

“Sözünün Eri”

Eskilerden gelen toplumumuzun en önemli karakteristik yapılarından biri sözünde durmaktır. Söz ağızdan bir kere çıkar, atalar sözünü tutmayanı yabana atarlar, ağanın gözü yiğidin sözü gibi yüzlerce atasözü kullanım itibarıyla sözünde durmayı temsil etmek için vardır. Günümüzde gerek kurumlar gerekse de bireyler, “profesyonel” hayatın bir getirisi olarak sürekli bir şeyler imzalatmaya, kalemle veya dijital malzemelerle güvence altına almaya çalışırlar. Haklı olarak, verilen sözün tutulmasını ve bunun delilinin de güvence olarak alınmasını isterler. Aslında basit bir eylem, oldukça karmaşık şekillere bürünür, onlarca sayfa kâğıt veya karmaşık dijital adımlar.

“Yaşamdaki en basit şeyler, en sıradışı olanlardır; sadece bilge kişiler onları anlayabilir.”– Paulo Coelho

Basit eylemleri basit şekilde çözmek ve ihtiyaç olan izi tutmak üzerine inşa edilen See&Sign, anlaşmanın teyidini saniyeler içerisinde verebilmeyi sağlayan bir mobil uygulama olarak hayatımıza giriyor. Bir “sözümüzü”, gerek kurumsal otoritelere gerekse de bireylere, sadece yüzümüzle teyit ettiğimizi gösteriyor. Veya imza toplayalım eylemi yerine EL SALLA yapalım diyerek bir kampanyanın yürütülmesini gelenekselden çıkıp özüne döndürüyor, çok sesli bir koro gibi.

18+, 15+, 10+, 65+ vs.

See&Sign, uzlaşı merkezi olmasının yanında; yaş teyidi de yapan bir uygulamadır. Özellikle 18 yaş ve üstü veya herhangi bir yaş üstü ya da altı kontrolü gerektiren, teyit gerektiren durumlarda, kimlik kartını karşıdaki tanımadığımız kişiye vermeden yaşımızı teyit edebilme imkânı verir. Bu sayede kimlikler istenmeyen kişilerin eline geçmediği gibi, aynı zamanda da yaş teyidi gerektiren durumlarda bu bilginin gösterimini sağlar. Yaş kontrolü için kimlik kartına gerek kalmayacak.

Papilon, bir savunma güvenlik firması değil miydi, ne işi olur mobil uygulamalarla? Aslında savunma güvenlik dediğimizde, mühendislik üretimini sektör ve odak bazlı ayrıştırıyor, ister istemez bir üretim kalitesi kategorizasyonunda yerini belirlemiş oluyoruz. Savunma ve güvenlik teknolojileri, normal üstü bir titizlik ve doğruluk içeren bir disiplindir. Bu sebeple kaliteden ödün vermeden ancak uzun dönemli yatırımlarla bu alanda ürün çıkabilir. Suç ve suçlu ile mücadelede basit bir teknolojik hata veya işin detaylarındaki tecrübesizlikten kaynaklı bir eksiklik, telafi edilemez zafiyetler verir. Bu yüzden savunma-güvenlik sektöründe start-up’lar yerine, daha çok küresel devler veya o devlerin içinden ayrılmış yeni girişimler yer alır. See&Sign, kriminal inceleme amaçlı sahip olduğumuz yeteneklerin sivil sektöre uyarlanmış hallerinden biridir.

“Doğaya sahip çıkan geleceğe sahip çıkar.”

Herhangi bir imza işlemi için gereken yazdırma eylemi, yazdırma eylemi için gerekli mürekkep ve elektrik, evrakların her kişiye ulaşması için kargo-lojistiğin tükettiği doğal kaynaklar düşünüldüğünde, See&Sign’ın bir gelecek yatırımı olduğunu söyleyebiliriz.  

“Mükemmellik ayrıntıda gizlidir.”

İşimiz ayrıntılarla, ayrıntıları bulmak ise emek ister. Papilon, tüm kurum ve bireyler için ayrıntıları bir savunma-güvenlik disiplini ile ele alıp, See&Sign’ın uluslararası bir marka haline geleceğine inanıyor.

“Umut İle, Bilim İle Paylaşım Ruhu İle…”

Bunu tek başımıza yapamayız. Öncelikle tüm değerli yatırımcılarımızın ve Papilon dostlarının beğenisine sunarak test sürüşünü yapmak istiyoruz. Bu test sürüşünde; hem hatalarımızı ayıklayacak hem de potansiyel kullanım yerleri ile ilgili fikirlerinizi alacağız. Biz yatırımcısının sesini dinleyen halka açık bir firma olarak, binlerce aklın vereceği fikirlerin ivmesi ile projelerimizin daha hızlı bir şekilde başarılı olacağına inanıyoruz. Uygulamamızı yükleyip, fikirlerini paylaşan dostlarımız için de bir sürprizimiz, hatıramız olacak.

Bir taraftan da ilk olarak Bankacılık, Sigortacılık, Aracı Kurum gibi finansal yapıların ilgisine sunacağız bu uygulamamızı. Kargo taşımacılığından, çağrı merkezine, uzaktan eğitime kadar belirlediğimiz pek çok pazarlama hedefine ulaşmak için yaygınlaşacak bir kartopu hikayesi umuyoruz. Tabi ki, yeni fikirlerle yeni kullanım alanları ve uygulamanın gelişimi için test sürüşü ise ihtiyacımız olan tek şey.

See&Sign’ın bugün büyük bir mutluluk ve gururla mobil dünyada yerini aldığı, kamuoyuna saygı ile duyurulur.

Not: Test sürüşüne katılmak isteyen tüm paydaşlarımızın See&Sign web sitemizden bize ulaşmalarını bekliyoruz. Test sonrası uygulamalar en kısa sürede kullanıma sunulacaktır.

Not: Test sürüşüne katılmak isteyen tüm paydaşlarımızın See&Sign web sitemizden bize ulaşmalarını bekliyoruz. Test sonrası uygulamalar en kısa sürede kullanıma sunulacaktır.