×

LS-11

• LS-11

(nom): LS-11 est un scanner d'empreintes digitales qui permet la prise de dix empreintes digitales et permet des requêtes.

Qu'est-ce que le LS-11?

LS-11 est un scanner d’empreintes digitales qui permet la prise de dix empreintes digitales et permet des requêtes.

Comment fonctionne le LS-11?

La surface du scanner du LS-11 est adaptée à l’impression avec un seul doigt plate et en la tournant(Roulant). Les traces reçues avec LS-11 sont enregistrées et préparées pour être envoyées au serveur de données. Si nécessaire, l’enregistrement des contacts,la modification et la requête peuvent être effectués.

Pourquoi LS-11?

1- Receuille rapide des empreintes

Avec le LS-11, l’empreinte de chaque doigt est prise en moins de deux secondes.

Papilon LS-11
parmakizi

2- Haute qualité d’empreinte

Le LS-11 reçoit une empreinte avec la qualité qui peut être utilisée dans les enquêtes médico-légales, couvrant tous les permis et les détails.

3- Analyse en direct

L’analyse de direct détermine si le doigt scanné appartient à une personne quelconque. Cette fonctionnalité améliore la fiabilité du LS-11.

4- Revêtement spécial de membrane

Dans les scanners ordinaires, si le doigt glisse sur le scanner ou si les doigts sont excessivement humides ou secs, une détérioration de la qualité des traces est observée. Le revêtement de membrane spécial garantit que les scanners Papilon ont une surface de numérisation antidérapante, évitant ainsi les problèmes.

5- Surface de prisme en verre

La surface du prisme en verre du LS-11 a été spécialement conçue pour empêcher le glissement et les faux enregistrements des empreintes. Le verre taillé à la main est exempt de défauts pouvant survenir lors des coupes au laser. De cette manière, le système est empêché de percevoir les défauts de surface comme une caractéristique de l’empreinte digitale.

LS-11 est utilisé le?

  • Pour le contrôle d’accès dans les institutions privées, les centres critiques et les institutions publiques,
  • Pour faciliter les tâches des agents chargés de l’application des lois telles que les demandes d’enregistrement ou la vérification d’identité,
  • Il est utilisé pour créer des passeports biométriques.
POUR PLUS DE ZONES D’UTILISATION

Sécurité Pénitentiaire

Sécurité Pénitentiaire

Gestion des Migrations İnternationales

E-GATE SÉCURITÉ AÉROPORTUAIRE

Quand avez-vous besoin de LS-11?

Les conditions météorologiques difficiles et en particulier la difficulté d’atteindre les zones à risque font qu’il est difficile pour les forces de l’ordre et les forces armées de transporter des modules plus lourds à de tels endroits. Le LS-11 lui-même et ses appareils de détection biométriques portables sont suffisamment petits pour tenir dans la paume humaine. Cela fait du LS-11 le scanner idéal pour les deux responsables de l’application des lois qui visent à protéger les modules facilement contre les dommages et à ne pas compromettre la sécurité. LS-11 répond également aux besoins de contrôle de transition des institutions privées et des centres critiques de la manière la plus efficace.

Qui peut utiliser LS-11?

L’utilisation de LS-11 ne nécessite pas de connaissances d’experts. Le scanner peut être utilisé facilement après une courte formation d’usage.

PAPıLON LS-11

Dispositif à double empreinte digitale

PROPRIÉTÉS

Empreintes digitales médico-légale de qualité

Convivial et facile à utiliser

Technologie optique avancée

Conception résistante aux chocs

Détection automatique des traces sans attendre le son d’avertissement

Acquisition de trace rapide

Contrôle qualité automatique

Matériel et logiciel faciles à intégrer

Compatible avec des conditions environnementales difficiles

AVANTAGES

Impression d'empreintes digitales à plat
Double empreinte digitale en même temps
Sécurité supérieure grâce à l'analyse de vitalité
Vitesse, précision et qualité ultimes
Élimination des cicatrices de la plus haute qualité, même sur les doigts humides et secs
Exposition minimale à la lumière du jour

Nos autres produits LS

LS-4421

Dispositif de scan de dix empreintes digitales

LS-4421

Dispositif de scan de dix empreintes digitales
Pour plus

LS-1101

Scanner pour empreintes digitales et palmaires

LS - 1101

Scanner pour empreintes digitales et palmaires
Pour plus

LS-01

Scanner d’empreeinte en Direct

LS - 01

Scanner d’empreeinte en Direct
Pour plus

BASIN AÇIKLAMASI

“Yüzünüz İmzanızdır”

Son 20 yıldır, toplumun en popüler belki de tek popüler kavramı teknoloji oldu. Her geçen gün hayatı kolaylaştırmaya ve dönüştürmeye devam ediyor. Kendinden sürekli bahsettiriyor. Gençler girişimleriyle ses getirmek ve belki de bir anda zengin olabilmek için hummalı bir çalışma içindeyken, devler de bu alanda tek el olmanın gücünü, bilgiyi yönetmenin de etkinliğini küresel çapta inşa ediyor. Muhtemelen önümüzdeki 20 yıl da bu popülerliğini koruyarak çeşitli fırsatları barındırmaya devam edecek.

Böylesine çılgın bir yarışta, hayatımızı dönüştüreceğine, güvenli hissetmemizi sağlayacağına ve önemli bir boşluğu dolduracağına inandığımız yeni bir teknolojik kullanımı da bugün biz resmi olarak sunuyoruz.

See&Sign bir uzlaşının simgesi olarak, ister resmi bir anlaşmayı veya sözleşmeyi isterse de bireyler arasındaki bir akiti imza altına alır. İmza demişken, elektronik imza veya dijital imza değil kastımız. Uzlaşının olduğunu, karşı tarafı görmeden ve karşı tarafın kimlik belgesini elimize almadan onun teyidini alabilecek bir onay sistemidir yapılan.

“Sözünün Eri”

Eskilerden gelen toplumumuzun en önemli karakteristik yapılarından biri sözünde durmaktır. Söz ağızdan bir kere çıkar, atalar sözünü tutmayanı yabana atarlar, ağanın gözü yiğidin sözü gibi yüzlerce atasözü kullanım itibarıyla sözünde durmayı temsil etmek için vardır. Günümüzde gerek kurumlar gerekse de bireyler, “profesyonel” hayatın bir getirisi olarak sürekli bir şeyler imzalatmaya, kalemle veya dijital malzemelerle güvence altına almaya çalışırlar. Haklı olarak, verilen sözün tutulmasını ve bunun delilinin de güvence olarak alınmasını isterler. Aslında basit bir eylem, oldukça karmaşık şekillere bürünür, onlarca sayfa kâğıt veya karmaşık dijital adımlar.

“Yaşamdaki en basit şeyler, en sıradışı olanlardır; sadece bilge kişiler onları anlayabilir.”– Paulo Coelho

Basit eylemleri basit şekilde çözmek ve ihtiyaç olan izi tutmak üzerine inşa edilen See&Sign, anlaşmanın teyidini saniyeler içerisinde verebilmeyi sağlayan bir mobil uygulama olarak hayatımıza giriyor. Bir “sözümüzü”, gerek kurumsal otoritelere gerekse de bireylere, sadece yüzümüzle teyit ettiğimizi gösteriyor. Veya imza toplayalım eylemi yerine EL SALLA yapalım diyerek bir kampanyanın yürütülmesini gelenekselden çıkıp özüne döndürüyor, çok sesli bir koro gibi.

18+, 15+, 10+, 65+ vs.

See&Sign, uzlaşı merkezi olmasının yanında; yaş teyidi de yapan bir uygulamadır. Özellikle 18 yaş ve üstü veya herhangi bir yaş üstü ya da altı kontrolü gerektiren, teyit gerektiren durumlarda, kimlik kartını karşıdaki tanımadığımız kişiye vermeden yaşımızı teyit edebilme imkânı verir. Bu sayede kimlikler istenmeyen kişilerin eline geçmediği gibi, aynı zamanda da yaş teyidi gerektiren durumlarda bu bilginin gösterimini sağlar. Yaş kontrolü için kimlik kartına gerek kalmayacak.

Papilon, bir savunma güvenlik firması değil miydi, ne işi olur mobil uygulamalarla? Aslında savunma güvenlik dediğimizde, mühendislik üretimini sektör ve odak bazlı ayrıştırıyor, ister istemez bir üretim kalitesi kategorizasyonunda yerini belirlemiş oluyoruz. Savunma ve güvenlik teknolojileri, normal üstü bir titizlik ve doğruluk içeren bir disiplindir. Bu sebeple kaliteden ödün vermeden ancak uzun dönemli yatırımlarla bu alanda ürün çıkabilir. Suç ve suçlu ile mücadelede basit bir teknolojik hata veya işin detaylarındaki tecrübesizlikten kaynaklı bir eksiklik, telafi edilemez zafiyetler verir. Bu yüzden savunma-güvenlik sektöründe start-up’lar yerine, daha çok küresel devler veya o devlerin içinden ayrılmış yeni girişimler yer alır. See&Sign, kriminal inceleme amaçlı sahip olduğumuz yeteneklerin sivil sektöre uyarlanmış hallerinden biridir.

“Doğaya sahip çıkan geleceğe sahip çıkar.”

Herhangi bir imza işlemi için gereken yazdırma eylemi, yazdırma eylemi için gerekli mürekkep ve elektrik, evrakların her kişiye ulaşması için kargo-lojistiğin tükettiği doğal kaynaklar düşünüldüğünde, See&Sign’ın bir gelecek yatırımı olduğunu söyleyebiliriz.  

“Mükemmellik ayrıntıda gizlidir.”

İşimiz ayrıntılarla, ayrıntıları bulmak ise emek ister. Papilon, tüm kurum ve bireyler için ayrıntıları bir savunma-güvenlik disiplini ile ele alıp, See&Sign’ın uluslararası bir marka haline geleceğine inanıyor.

“Umut İle, Bilim İle Paylaşım Ruhu İle…”

Bunu tek başımıza yapamayız. Öncelikle tüm değerli yatırımcılarımızın ve Papilon dostlarının beğenisine sunarak test sürüşünü yapmak istiyoruz. Bu test sürüşünde; hem hatalarımızı ayıklayacak hem de potansiyel kullanım yerleri ile ilgili fikirlerinizi alacağız. Biz yatırımcısının sesini dinleyen halka açık bir firma olarak, binlerce aklın vereceği fikirlerin ivmesi ile projelerimizin daha hızlı bir şekilde başarılı olacağına inanıyoruz. Uygulamamızı yükleyip, fikirlerini paylaşan dostlarımız için de bir sürprizimiz, hatıramız olacak.

Bir taraftan da ilk olarak Bankacılık, Sigortacılık, Aracı Kurum gibi finansal yapıların ilgisine sunacağız bu uygulamamızı. Kargo taşımacılığından, çağrı merkezine, uzaktan eğitime kadar belirlediğimiz pek çok pazarlama hedefine ulaşmak için yaygınlaşacak bir kartopu hikayesi umuyoruz. Tabi ki, yeni fikirlerle yeni kullanım alanları ve uygulamanın gelişimi için test sürüşü ise ihtiyacımız olan tek şey.

See&Sign’ın bugün büyük bir mutluluk ve gururla mobil dünyada yerini aldığı, kamuoyuna saygı ile duyurulur.

Not: Test sürüşüne katılmak isteyen tüm paydaşlarımızın See&Sign web sitemizden bize ulaşmalarını bekliyoruz. Test sonrası uygulamalar en kısa sürede kullanıma sunulacaktır.

Not: Test sürüşüne katılmak isteyen tüm paydaşlarımızın See&Sign web sitemizden bize ulaşmalarını bekliyoruz. Test sonrası uygulamalar en kısa sürede kullanıma sunulacaktır.