×
LS-01

Scanner d’empreeinte en Direct

Papilon LS-01

• LS-01

(nom): Live Scanner 01 (scanner d’empreeinte en direct) LS 01, qui est l'abréviation de l'expression, est un scanner d'empreintes digitales qui imprime en digitale roulées ou plate.

Qu'est-ce que le LS-01?

Le plus petit des scanners d’empreintes digitales LS, LS-01 est spécialement conçu pour les modules de contrôle d’accès et pour l’identification sur le terrain. La taille du LS-01 le rend approprié pour une utilisation dans des unités portables et pour être placé à l’intérieur des appareils.

Comment fonctionne LS-01?

LS-01 fonctionne en touchant le doigt sur la surface du scanner sans aucune commande.

LS-01 peut détecter quel doigt est le doigt placé sur la surface du scanner. Cette capacité de détection rend les requêtes simples et rapides. De plus, il fournit une qualité de trace élevée en séparant l’humidité et les traces.

Pourquoi LS-01?

1- Analyse en direct

Avec l’analyse direct, il est déterminé si le doigt scanné appartient à une personne quelconque. Cette caractéristique augmente la fiabilité du LS-01 et lui permet d’être utilisé comme un module de contrôle d’accès idéal.

Papilon LS-01

Il empêche la contrefaçon d'identité, qui est tentée en utilisant des doigts de différents matériaux (silicone, etc.).

2- Revêtement spécial de membrane

Dans les scanners ordinaires, si le doigt glisse sur le scanner ou si les doigts sont excessivement humides ou secs, une détérioration de la qualité des traces est observée. Le revêtement de membrane spécial garantit que les scanners Papilon ont une surface de numérisation antidérapante, évitant ainsi les problèmes.

3- Surface de prisme en verre

La surface du prisme en verre du LS-01 a été spécialement conçue pour éviter le glissement et les faux enregistrements de piste. Le verre taillé à la main est exempt de défauts pouvant survenir lors des coupes au laser. De cette manière, le système est empêché de percevoir les défauts de surface comme une caractéristique de l’empreinte digitale.

LS-01 est-il utilisé?

  • Pendant que les forces de police vérifient l’identité sur le terrain,
  • Lorsque les entreprises privées souhaitent mesurer la continuité et l’efficacité du personnel ou contrôler l’accès.

POUR PLUS DE ZONES D’UTILISATION

Sécurité Pénitentiaire

Sécurité Pénitentiaire

STATIONS BIOMÉTRIQUE INTÉGRÉ DE MEDICAMENT

E-GATE SÉCURITÉ AÉROPORTUAIRE

Quand avez-vous besoin de LS-01?

Lorsque vous souhaitez utiliser une unité de contrôle d’identité qui ne prend pas de place, est portable et facile à entretenir, vous pouvez bénéficier du LS-01. Lorsque vous avez besoin d’une unité qui ne perturbe pas l’intégrité spatiale, que ce soit pour mesurer l’efficacité du personnel ou passer le contrôle.

Qui peut utiliser LS-01?

LS-01 envoie automatiquement des empreintes à la requête. Par conséquent, vous n’avez pas besoin d’avoir des connaissances techniques pour utiliser LS-01. Chaque officier chargé de l’application des lois ou chaque employé chargé de vérifier sur le terrain peut facilement utiliser le LS-01.

PAPILON LS-01

Scanner d’empreeinte en Direct

PROPRIÉTÉS

Empreintes digitales de qualité médico-légale

Convivial et facile à utiliser

Technologie optique avancée

Conception résistante aux chocs

Détection automatique des traces sans attendre le son d’avertissement

Traçage rapide

Contrôle qualité automatique

Matériel et logiciel faciles à intégrer

AVANTAGES

Sécurité supérieure grâce à l'analyse de vitalité
Vitesse, précision et qualité ultimes
Marquage de la plus haute qualité, même sur les doigts humides et secs
Exposition minimale à la lumière du jour

LS-01 approuvé par le FBI

Nos autres produits LS

LS-4421

Dispositif de scan de dix empreintes digitales

LS - 4421

Dispositif de scan de dix empreintes digitales
Pour plus

LS-1101

Scanner pour empreintes digitales et palmaires

LS - 1101

Scanner pour empreintes digitales et palmaires
Pour plus

LS-11

scanner d'empreintes digitales qui permet la prise de dix empreintes digitales

LS - 11

scanner d'empreintes digitales qui permet la prise de dix empreintes digitales
Pour plus

BASIN AÇIKLAMASI

“Yüzünüz İmzanızdır”

Son 20 yıldır, toplumun en popüler belki de tek popüler kavramı teknoloji oldu. Her geçen gün hayatı kolaylaştırmaya ve dönüştürmeye devam ediyor. Kendinden sürekli bahsettiriyor. Gençler girişimleriyle ses getirmek ve belki de bir anda zengin olabilmek için hummalı bir çalışma içindeyken, devler de bu alanda tek el olmanın gücünü, bilgiyi yönetmenin de etkinliğini küresel çapta inşa ediyor. Muhtemelen önümüzdeki 20 yıl da bu popülerliğini koruyarak çeşitli fırsatları barındırmaya devam edecek.

Böylesine çılgın bir yarışta, hayatımızı dönüştüreceğine, güvenli hissetmemizi sağlayacağına ve önemli bir boşluğu dolduracağına inandığımız yeni bir teknolojik kullanımı da bugün biz resmi olarak sunuyoruz.

See&Sign bir uzlaşının simgesi olarak, ister resmi bir anlaşmayı veya sözleşmeyi isterse de bireyler arasındaki bir akiti imza altına alır. İmza demişken, elektronik imza veya dijital imza değil kastımız. Uzlaşının olduğunu, karşı tarafı görmeden ve karşı tarafın kimlik belgesini elimize almadan onun teyidini alabilecek bir onay sistemidir yapılan.

“Sözünün Eri”

Eskilerden gelen toplumumuzun en önemli karakteristik yapılarından biri sözünde durmaktır. Söz ağızdan bir kere çıkar, atalar sözünü tutmayanı yabana atarlar, ağanın gözü yiğidin sözü gibi yüzlerce atasözü kullanım itibarıyla sözünde durmayı temsil etmek için vardır. Günümüzde gerek kurumlar gerekse de bireyler, “profesyonel” hayatın bir getirisi olarak sürekli bir şeyler imzalatmaya, kalemle veya dijital malzemelerle güvence altına almaya çalışırlar. Haklı olarak, verilen sözün tutulmasını ve bunun delilinin de güvence olarak alınmasını isterler. Aslında basit bir eylem, oldukça karmaşık şekillere bürünür, onlarca sayfa kâğıt veya karmaşık dijital adımlar.

“Yaşamdaki en basit şeyler, en sıradışı olanlardır; sadece bilge kişiler onları anlayabilir.”– Paulo Coelho

Basit eylemleri basit şekilde çözmek ve ihtiyaç olan izi tutmak üzerine inşa edilen See&Sign, anlaşmanın teyidini saniyeler içerisinde verebilmeyi sağlayan bir mobil uygulama olarak hayatımıza giriyor. Bir “sözümüzü”, gerek kurumsal otoritelere gerekse de bireylere, sadece yüzümüzle teyit ettiğimizi gösteriyor. Veya imza toplayalım eylemi yerine EL SALLA yapalım diyerek bir kampanyanın yürütülmesini gelenekselden çıkıp özüne döndürüyor, çok sesli bir koro gibi.

18+, 15+, 10+, 65+ vs.

See&Sign, uzlaşı merkezi olmasının yanında; yaş teyidi de yapan bir uygulamadır. Özellikle 18 yaş ve üstü veya herhangi bir yaş üstü ya da altı kontrolü gerektiren, teyit gerektiren durumlarda, kimlik kartını karşıdaki tanımadığımız kişiye vermeden yaşımızı teyit edebilme imkânı verir. Bu sayede kimlikler istenmeyen kişilerin eline geçmediği gibi, aynı zamanda da yaş teyidi gerektiren durumlarda bu bilginin gösterimini sağlar. Yaş kontrolü için kimlik kartına gerek kalmayacak.

Papilon, bir savunma güvenlik firması değil miydi, ne işi olur mobil uygulamalarla? Aslında savunma güvenlik dediğimizde, mühendislik üretimini sektör ve odak bazlı ayrıştırıyor, ister istemez bir üretim kalitesi kategorizasyonunda yerini belirlemiş oluyoruz. Savunma ve güvenlik teknolojileri, normal üstü bir titizlik ve doğruluk içeren bir disiplindir. Bu sebeple kaliteden ödün vermeden ancak uzun dönemli yatırımlarla bu alanda ürün çıkabilir. Suç ve suçlu ile mücadelede basit bir teknolojik hata veya işin detaylarındaki tecrübesizlikten kaynaklı bir eksiklik, telafi edilemez zafiyetler verir. Bu yüzden savunma-güvenlik sektöründe start-up’lar yerine, daha çok küresel devler veya o devlerin içinden ayrılmış yeni girişimler yer alır. See&Sign, kriminal inceleme amaçlı sahip olduğumuz yeteneklerin sivil sektöre uyarlanmış hallerinden biridir.

“Doğaya sahip çıkan geleceğe sahip çıkar.”

Herhangi bir imza işlemi için gereken yazdırma eylemi, yazdırma eylemi için gerekli mürekkep ve elektrik, evrakların her kişiye ulaşması için kargo-lojistiğin tükettiği doğal kaynaklar düşünüldüğünde, See&Sign’ın bir gelecek yatırımı olduğunu söyleyebiliriz.  

“Mükemmellik ayrıntıda gizlidir.”

İşimiz ayrıntılarla, ayrıntıları bulmak ise emek ister. Papilon, tüm kurum ve bireyler için ayrıntıları bir savunma-güvenlik disiplini ile ele alıp, See&Sign’ın uluslararası bir marka haline geleceğine inanıyor.

“Umut İle, Bilim İle Paylaşım Ruhu İle…”

Bunu tek başımıza yapamayız. Öncelikle tüm değerli yatırımcılarımızın ve Papilon dostlarının beğenisine sunarak test sürüşünü yapmak istiyoruz. Bu test sürüşünde; hem hatalarımızı ayıklayacak hem de potansiyel kullanım yerleri ile ilgili fikirlerinizi alacağız. Biz yatırımcısının sesini dinleyen halka açık bir firma olarak, binlerce aklın vereceği fikirlerin ivmesi ile projelerimizin daha hızlı bir şekilde başarılı olacağına inanıyoruz. Uygulamamızı yükleyip, fikirlerini paylaşan dostlarımız için de bir sürprizimiz, hatıramız olacak.

Bir taraftan da ilk olarak Bankacılık, Sigortacılık, Aracı Kurum gibi finansal yapıların ilgisine sunacağız bu uygulamamızı. Kargo taşımacılığından, çağrı merkezine, uzaktan eğitime kadar belirlediğimiz pek çok pazarlama hedefine ulaşmak için yaygınlaşacak bir kartopu hikayesi umuyoruz. Tabi ki, yeni fikirlerle yeni kullanım alanları ve uygulamanın gelişimi için test sürüşü ise ihtiyacımız olan tek şey.

See&Sign’ın bugün büyük bir mutluluk ve gururla mobil dünyada yerini aldığı, kamuoyuna saygı ile duyurulur.

Not: Test sürüşüne katılmak isteyen tüm paydaşlarımızın See&Sign web sitemizden bize ulaşmalarını bekliyoruz. Test sonrası uygulamalar en kısa sürede kullanıma sunulacaktır.

Not: Test sürüşüne katılmak isteyen tüm paydaşlarımızın See&Sign web sitemizden bize ulaşmalarını bekliyoruz. Test sonrası uygulamalar en kısa sürede kullanıma sunulacaktır.